Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Louis de Funes - za kółkiem

"Wielkie wakacje" (67)
z- 1
- #
- #
- #
Hiszpania we wrześniu to był wspaniały pomysł, polecam gorąco ten kierunek na takie spóźnione wakacje
#hiszpania #wakcje #podrozujzwykopem
#hiszpania #wakcje #podrozujzwykopem
źródło: comment_16633322782yhvrARBo4as4tZ36Gcgx4.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@topikPajak: matka wie że ćpiesz ?
- 1
14
MOPR / Wydobycie jachtu, zatoka Okartowska

Film przedstawia relacje z wydobycia jachtu na jeziorze Śniardwy, który spoczywał na dnie jeziora przez okrągły rok. Znaleziony i wydobyty przez naszych ratowników z sekcji nurkowej MOPR. Jacht znajdował się w zatoce Okartowskiej na około 10 metrach głębokości. Zapraszamy do oglądania :)
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@5kubany: Taki się rynek zrobił przez pandemię. Teraz każdy chce kupić kampera. Jedni się bali wirusa, inni się bali zamykania hoteli. Jak kupiłeś w 2019 to teraz sprzedasz z dużym zyskiem.
- 0
@DerMitteleuropaer: Tak zrobiłem. Kupiłem Argosa 747 sprzedałem teraz i szukam czegoś innego.
#wakcje był ktoś w #grcja #chalkidiki rejon Hanioti? Warto jechać z dzieckiem rocznym, można odpocząć? #podroze #grecja
Czołem wakacyjne świry. Pytanie pewnie wraca jak bumerang: jaka kamerka na wakacje?
Lepiej kupić #gopro hero 8, czy jakaś chińska konkurencje? Wiadomo, ze zasadniczo im taniej tym lepiej, ale fajnie jakby jakość nie była zła.
A może gimbal do telefonu? Aktualnie korzystam jeszcze z #iphone 7 i szczerze mówiąc nie wiem jak radzi sobie z wideo
#wakcje #podroze #podrozujzwykopem
Lepiej kupić #gopro hero 8, czy jakaś chińska konkurencje? Wiadomo, ze zasadniczo im taniej tym lepiej, ale fajnie jakby jakość nie była zła.
A może gimbal do telefonu? Aktualnie korzystam jeszcze z #iphone 7 i szczerze mówiąc nie wiem jak radzi sobie z wideo
#wakcje #podroze #podrozujzwykopem
@RozowaZielonka: Miałem kilka kamer od SJ4000 po xiaomi Yi 2k i skończyłem na gopro 8 i jestem mega zadowolony. U mnie zero problemów z zawieszaniem także polecam. Trochę kosztuje ale warta swojej ceny.
@LoneRider: ja właśnie kupiłem i odpaliłem 9 no i powiem szczerze że ten ekran dotykowy to jakis dramat... Nawet języka nie mogę wybrać,włączają się jakieś losowe funkcje w ogóle nie trybi ten dotyk... Też tak miałeś?
- 1
@rawator: o bagaż podręczny w ogóle nie dają j-----a, ważą tylko rejestrowany. Nie widziałam też, żeby mieli coś ciekawego na bezcłowej, tylko, że fanem alko nie jestem :D Za to w samej Ochrydzie możesz sobie kupić podróbki rolexa itp :P nawet ciekawe promki były w sklepach firmowych Nike, Reebok jak byłam miesiąc temu. A co do fantów obowiązują standardowe przepisy wwozu i wywozu produktów poza strefą Schengen
- 0
@Konkol: ok dzięki :)
Ostatnio ktoś wrzucał zdjęcie płazy znad Bałtyku z 1939r. Ma ktoś linka bo nie mogę znaleść a pilne. #kiciochpyta #morze #wakcje #baltyk
- 1
@cult_of_luna Zgadza się. Niby góry a internet lepszy niż u mnie na wsi.
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#finanse #pomyslnabiznes #pieniadze #kreatywnosc #inwestycje #wakcje
Temat myślę mocno na topie bo każdy z uczniów ma chrapkę na kaskę w wakacje a jak wiadomo liczy się pomysłowość. A jak bardzo Pomysłowi jesteśmy? Sprawdźmy to!
Do napisania tego posta Zainspirował mnie post na PCLabie w którym użytkownik założył się o to ze uda się mu zainwestować 200zl tak aby przez pół roku
Temat myślę mocno na topie bo każdy z uczniów ma chrapkę na kaskę w wakacje a jak wiadomo liczy się pomysłowość. A jak bardzo Pomysłowi jesteśmy? Sprawdźmy to!
Do napisania tego posta Zainspirował mnie post na PCLabie w którym użytkownik założył się o to ze uda się mu zainwestować 200zl tak aby przez pół roku
@icebox_96: Kuba ma
- 0
@niebezpiecznik-pl: przkro mi; niestety nie wiem kim jest Kuba; mozecie dać mi jakiś kontakt do niego? Albo go poprosić jeśli współtworzy niebezpiecznik żeby opublikował wyniki. To ciekawe
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dppvj87: W niedzielę wróciłem z Podgory (tam 7 noclegów, 1 przy plitwickich i jeden w Czechach) i na 2 osoby wyjazd wyszedł nas podobnie - ok 7.000 zł. Za noclegi wyszło nas trochę mniej (apartament ze znajomymi), ale za to sporo zwiedzaliśmy, więc dużo pieniędzy na to poszło.
Na drugi raz zastanowiłbym się, czy jechać z Polski, czy nie lepiej samolot a potem wynająć auto na miejscu i na pewno
Na drugi raz zastanowiłbym się, czy jechać z Polski, czy nie lepiej samolot a potem wynająć auto na miejscu i na pewno
- 1
@evvelina: i dość droga w porównaniu do innych miejscowości.
Jakie są najlepsze strony do wyszukiwania wycieczek np. do Bułgarii, Hiszpanii itp? Oprócz wakacyjnipiraci, wakacje.pl?
#wakcje
#wakcje






















Jest ktoś może z wykopu? Jakieś piwko?