z takich bardziej #creepy rzeczy ktore przezylem, bylo ponizsze nagranie.
Bruksela, pare dni przed swietami bozego narodzenia rok temu. Co 15 minut na glownym placu bylo puszczane takie nagranie, najpierw we flamandzkim, potem francuski (albo odwrotnie) i na koncu angielskim. W tle były też te dzwoneczki slychac, co juz w ogole poglębiało cały klimat tego p-------------a.
Każdy ma rozny stosunek do #covid19, ale imo to bylo przegiecie
curiousboi - z takich bardziej #creepy rzeczy ktore przezylem, bylo ponizsze nagranie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczepiłem się w maju 2021 J&J. Lepiej teraz wybrać J&J czy Pfizera, aby mieć aktualne szczepienie? W ogóle jedna dawka teraz wystarczy czy po takiej przerwie musiałbym się więcej razy szczepić? Jak to wygląda w praktyce, bo kompletnie się tym nie interesuje?
#szczepienia #covid19 #medycyna #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kimikini Do każdego masz dołączona ulotkę z informacją na temat czułości i swoistosci testu.

Zazwyczaj nie jest problem z wynikami fałszywie dodatnimi - tylko z tymi fałszywie ujemnymi.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach