Racja, brachu, wypijmy za to
Kto z nami nie wypije, tego we dwa kije
Prawy do lewego, wypij, kolego
Przecież wiemy, nigdy nie ma tego złego
#chcepogadac #wykop30plus #wykop30club #wykopplus30club
Kto z nami nie wypije, tego we dwa kije
Prawy do lewego, wypij, kolego
Przecież wiemy, nigdy nie ma tego złego
#chcepogadac #wykop30plus #wykop30club #wykopplus30club
















Ktoś discord? Glosówki? Traska 2h