Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
no i miała być rocznica 8marca, miało być pięknie a jest puste mieszkanie
nie polecam mirki ;(
#tfwnogf #zwiazki #chcepogadac
nie polecam mirki ;(
#tfwnogf #zwiazki #chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kontozalozonedlapostu: i brak dziewczyny Cie tak dołuje? A nie pomyślałeś o tym, że żeby być z kimś najpierw trzeba nauczyć być się samemu ze sobą?
@Kontozalozonedlapostu: To je sobie zorganizuj.
#chcepogadac Tak dokładnie to popisać.
- 0
@manganese: A, no widzisz, czasem wpada się na dziecko, no a czasem na konto na wykopie. Ciekawe co niesie za sobą większe konsekwencje. W sumie raczej dziecko, tak mi się wydaje, bo o nim nie zapomnisz. Nowe konto, bo popatrz, to z którego obecnie pisze to też jest nowe, znaczy nie tak nowe jak Twoje, ale też nowe w porównaniu do tego starego. xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@KieroKa: no ja wiem, dlatego jeżeli chcesz to napisze
- 0
@Kontozalozonedlapostu: No to napisz :)
- 2
póki można tagować: #chcepogadac
Jestem niepełnosprawny fizycznie.
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Gavin-Guile: tylko spojrzała, ale nie musnęła
#chcepogadac dawaj ktoś na pirva :D
#chcepogadac ktos chce?
- 1
@snejku-plisken czy się foczę? XDDD
@Sheta chodziło o to czy podrzucasz piłkę nosem :c
- 1
#chcepogadac na poziomie, z rozsądnym #rozowypasek , który ma coś do powiedzenia o życiu, o związkach, który potrafi pokazać kobiecy punkt widzenia, który coś już w życiu przeżył i nie zawsze patrzy przez różowe okulary. W zamian mogę zaoferować logiczne aż do bólu, męskie spojrzenie na świat. #rozowepaski #zwiazki #kobiety
- 0
@rozowyprzezduzer: Masz zablokowane PW
Chce ktoś popisać po polsku?
#chcepogadac
#chcepogadac
- 156
#tinder #chcepogadac #depresja
mam depresje po spotkaniu z dziewczyną :(
W życiu nie spotkałem tak idealnej pod każdym względem dziewczyny. Ma świetną prace, przyjaciół, jest piękna, towarzyska, otwarta, z poczuciem humoru, po bardzo dobrych studiach. Taki normik który żyje na wysokim poziomie i który ma fajne życie.
a ja? Mentalny przegryw pomimo że robię naprawdę zajebiste pierwsze i drugie i nawet trzecie wrażenie. Ale to jest
mam depresje po spotkaniu z dziewczyną :(
W życiu nie spotkałem tak idealnej pod każdym względem dziewczyny. Ma świetną prace, przyjaciół, jest piękna, towarzyska, otwarta, z poczuciem humoru, po bardzo dobrych studiach. Taki normik który żyje na wysokim poziomie i który ma fajne życie.
a ja? Mentalny przegryw pomimo że robię naprawdę zajebiste pierwsze i drugie i nawet trzecie wrażenie. Ale to jest
@zloty_wkret co jeśli ona też przyjęła taką maskę, a tak naprawę jest jedną z nas?
- 287
@zloty_wkret: zwal se to ci przejdzie
- 1
Ma ktoś ochotę na rozmowę po angielsku? Zapraszam na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie po polsku, włosku lub hiszpańsku.
#chcepogadac #angielski
Ewentualnie po polsku, włosku lub hiszpańsku.
#chcepogadac #angielski
Moshi moshi
#chcepogadac
#chcepogadac
@NukeOps:

- 0
@JakTamCoTam: taki serial, od Netflixa, dziwne sci-fi. Chciałbym powiedzieć, że cyberpunkt, ale nie jestem pewien, czy bym nie skrzywdził cyberpunka. Nie mniej, niezły. Klimat jak Aeon Flux
Dobry wieczór.
#chcepogadac
#chcepogadac
- 1
ktoś coś? po prostu o niczym
#chcepogadac
#chcepogadac















#chcepogadac