via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nudzę się
#chcepogadac ale tylko ciekawe osoby bo jestem wymagająca Julka
No i ofc +180 tylko chady
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie już prawie 3 rano, na szczęście jutro wolne. W ogóle powoli zaczynam tęsknić za tą naszą Polską (nie myślałem że kiedyś to napiszę). Może jakaś różowa chce pogadać na pw?
#chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuję na nocnej zmianie. Czy może bardziej prawidłowo byłoby napisać: siedzę w pracy. A w zasadzie w domu, bo zdalna mocno. Z ciekawości chciałem sprawdzić, czy trafi się jakiś interaktywny random.
W związku z powyższym: #chcepogadac
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach