Co tam u was słychać? Ja już wariuję z braku wypadów ze znajomymi, każdy pozamykany w domu albo na kwarantannie... Na miasto nie ma sensu wychodzić bo pozamykane wszystko...

#chcepogadac
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop30plus pamiętacie jeszcze takie coś jak IRC?
W sumie to #chcepogadac, najlepiej tam, żeby znów poczuć się młodo. Poza tym pisanie wiadomości przez wypok to tak średnio się u mnie sprawdza.
Jest przeglądarkowy klient, założyłem nawet kanał: https://bramka.pirc.pl/chcepogadac Poczekam tam z pół godziny, godzinę. Zapraszam!
A jeśli nikt nie przyjdzie, to spadam czytać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach