Ostatnio nie jestem w stanie uczyć się ani jednego języka obcego. Coś mnie blokuje i boję się, że popełnię błędy gramatyczne, gdy będę mówiła w innych językach. Nawet po polsku ostatnio się nie umiem wysłowić i cierpię na agramatyzm. A zresztą, przez długotrwałą depresję, utraciłam nawet chęć do życia. Dajcie mi jakieś normickie porady (no może z wyjątkiem "idź pobiegać, czy coś").
#zalesie #gorzkiezale #depresja #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest tu jeszcze ktoś apolityczny kto chce rozmawiać, nie boję się wymieniać poglądami i dyskutować, ale nie jestem też zindoktrynowany w żadną stronę, tego również Wam życzę #chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nosi mnie od czytania wszędzie jak służba zdrowia pada. Bezsilność jest najgorsza. Nie chce ktoś popisać o wszystkim i o niczym żeby się trochę oderwać od tego jak wszystko w koło się sypie?
#chcepogadac
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eir_: Ponieważ wpuszczenie rybek od razu po założeniu akwarium to największa głupota i krzywda dla nich jaka może być. W akwarium mamy tak naprawdę w dużej mierze zamknięty ekosystem. Najpierw musi powstać odpowiednia flora bakteryjna odpowiadająca za cykl azotowy, czyli za rozkład resztek pokarmowych (czyli właściwe rybiej kupy xd). Dbając o Stabilność cyklu azotowego nie musimy martwić się glonami, gdy akwarium jest stabilne biologicznie to pielęgnacja cotygodniowa sprowadza się do
  • Odpowiedz
Dużo wątpliwości, smutku i przepracowania/przestudiowania.

#chcepogadac, ale tylko pozytywne emocje przyjmę (ʘʘ) ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach