#chcepogadac bo nudno :p zapraszam
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@obserwatorrr: oooou, koronacja czyżby?
- 0
@obserwatorrr: hmm to prezent na święta, nie mogę powiedzieć!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Najaktywniejszy wykopowy (i nie tylko) Discord! Dziennie 8-10 tys wiadomości i kilkadziesiąt osób na głosowym.
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
źródło: comment_16044310039pyFiKJk3nNoFUAVG8Mfny.jpg
Pobierz- 2
@obserwatorrr: git, miło :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Freakz: są dwa pokoje nocnej, który do czego? :P
- 1
- 1
Ostatnio nie jestem w stanie uczyć się ani jednego języka obcego. Coś mnie blokuje i boję się, że popełnię błędy gramatyczne, gdy będę mówiła w innych językach. Nawet po polsku ostatnio się nie umiem wysłowić i cierpię na agramatyzm. A zresztą, przez długotrwałą depresję, utraciłam nawet chęć do życia. Dajcie mi jakieś normickie porady (no może z wyjątkiem "idź pobiegać, czy coś").
#zalesie #gorzkiezale #depresja #
#zalesie #gorzkiezale #depresja #
@blablaelotrzydwazero: zacznij z kimś pisać/rozmawiać w języku którego się chcesz uczyć.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
czy jest tu jeszcze ktoś apolityczny kto chce rozmawiać, nie boję się wymieniać poglądami i dyskutować, ale nie jestem też zindoktrynowany w żadną stronę, tego również Wam życzę #chcepogadac
Nosi mnie od czytania wszędzie jak służba zdrowia pada. Bezsilność jest najgorsza. Nie chce ktoś popisać o wszystkim i o niczym żeby się trochę oderwać od tego jak wszystko w koło się sypie?
#chcepogadac
#chcepogadac
@mtriciak33 skąd ta zajawka na ryby?
- 1
@Eir_: Ponieważ wpuszczenie rybek od razu po założeniu akwarium to największa głupota i krzywda dla nich jaka może być. W akwarium mamy tak naprawdę w dużej mierze zamknięty ekosystem. Najpierw musi powstać odpowiednia flora bakteryjna odpowiadająca za cykl azotowy, czyli za rozkład resztek pokarmowych (czyli właściwe rybiej kupy xd). Dbając o Stabilność cyklu azotowego nie musimy martwić się glonami, gdy akwarium jest stabilne biologicznie to pielęgnacja cotygodniowa sprowadza się do
- 7
Najaktywniejszy wykopowy (i nie tylko) Discord! Dziennie 8-10 tys wiadomości i kilkadziesiąt osób na głosowym.
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
źródło: comment_160434562970eqapFwjicRpnwnDqflhj.jpg
Pobierzkto #chcepogadac na diskord?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny_login: jak ją znajdziesz, to dopiero będziesz miał problemy...
@smutny_login: Prosze cie, jak znajdziesz to zacznie sie p---------e jak to czasu i wolności nie masz. Odpusć sobie anon, jest wiele lepszych rzeczy do roboty niż femboty
siema ktos chce pogadac na discordzie taki serwer z kolezkami mam cnie jak nie bedzie nas na jednym to jestemy na drugim
tu linki https://discord.gg/Y4jyTMye
https://discord.gg/Y4jyTMye
#chcepogadac
tu linki https://discord.gg/Y4jyTMye
https://discord.gg/Y4jyTMye
#chcepogadac
konto usunięte via Android
- 0
Kto #chcepogadac na diskord?
@SPRAWDZANIE_IP hejka
- 0
@Rruuddaa spalem
#chcepogadac tak zwyczajnie dla zabicia czasu
Dużo wątpliwości, smutku i przepracowania/przestudiowania.
#chcepogadac, ale tylko pozytywne emocje przyjmę (ʘ‿ʘ) (。◕‿‿◕。)
#chcepogadac, ale tylko pozytywne emocje przyjmę (ʘ‿ʘ) (。◕‿‿◕。)
@Sabrinna: zdalne studia to nie studia pfff
- 0
#chcepogadac o #podroze
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@smutny_login: w tym zwierzyńcu więcej kotów jak myszek
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny_login: jak się identyfikuję jako różowy pasek to może być?
- 1






















http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
źródło: comment_16045249226M34JpYHAR9KVMCGwRanCl.jpg
Pobierz