Ostatnie moje #chcepogadac*. Najlepiej z kimś, kto w miarę dba o estetykę pisania i ma dystans do świata.
Mogą być smutne tematy, jakieś przemyślenia lub rozmowa "o niczym".
*w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogą być smutne tematy, jakieś przemyślenia lub rozmowa "o niczym".
*w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)





















#chcepogadac
Komentarz usunięty przez autora