Nosi mnie od czytania wszędzie jak służba zdrowia pada. Bezsilność jest najgorsza. Nie chce ktoś popisać o wszystkim i o niczym żeby się trochę oderwać od tego jak wszystko w koło się sypie?
#chcepogadac
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eir_: Ponieważ wpuszczenie rybek od razu po założeniu akwarium to największa głupota i krzywda dla nich jaka może być. W akwarium mamy tak naprawdę w dużej mierze zamknięty ekosystem. Najpierw musi powstać odpowiednia flora bakteryjna odpowiadająca za cykl azotowy, czyli za rozkład resztek pokarmowych (czyli właściwe rybiej kupy xd). Dbając o Stabilność cyklu azotowego nie musimy martwić się glonami, gdy akwarium jest stabilne biologicznie to pielęgnacja cotygodniowa sprowadza się do
  • Odpowiedz
Dużo wątpliwości, smutku i przepracowania/przestudiowania.

#chcepogadac, ale tylko pozytywne emocje przyjmę (ʘʘ) ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej wszystkim użytkownikom #discord i ludziom spod tagów #irc #gruparatowaniapoziomu #kosmos #chcepogadac #gielda #emigracja
zapraszamy Was na nasz dyskusyjny serwer, na którym średnia wieku to ok. 25-30 lat. Głównie dyskutujemy, a także prowadzimy kanały tematyczne i blogi. Poziom dyskusji jest wyższy niż na przeciętnym discordowym serwerze z dzieciakami. Zamysł jest taki, żeby panowała atmosfera jak na IRCu z
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach