#urzadskarbowy
No więc naszedł moment, że ktoś życzliwy p------ł mnie za sprzedaż perfum na fb/wykopie etc. Po złożeniu wyjasnien w US kazali mi napisacv oświadczenie, że założę JDG i opłacę VAT za każda sprzedaż w tył.
Jednak z tego co czytam NIE MUSZĘ zakładać JDG by zapłacić VAT i że moge jedynie zapłacić VAT bez żadnej działalności.
W tygodni będę szedł do doradcy ogarnąc cały temat, ale zastanawiam sie czy
No więc naszedł moment, że ktoś życzliwy p------ł mnie za sprzedaż perfum na fb/wykopie etc. Po złożeniu wyjasnien w US kazali mi napisacv oświadczenie, że założę JDG i opłacę VAT za każda sprzedaż w tył.
Jednak z tego co czytam NIE MUSZĘ zakładać JDG by zapłacić VAT i że moge jedynie zapłacić VAT bez żadnej działalności.
W tygodni będę szedł do doradcy ogarnąc cały temat, ale zastanawiam sie czy















I nie zapraszam do dyskusji.
Wszystkie sieroty jadą 130, a ja spokojnie wyprzedzam każdego jadąc idealnie 140 na liczniku co jest zgodne z GPS, bo mój licznik nie oszukuje (tak to jest zgodne z homologacją). Czasami nawet ustawiam 150 na tempomacie, bo jak głosi kodeks ruchu drogowego można przekroczyć średnią do 10 i nie będzie