via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pije monsterka i chętnie z kimś pogadam, podbijać od razu na priv, mogę wysłać fotki koteła i pieseła mojego na zachete ()
#chcepogadac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mtriciak33: nie wiem jak jest na tym tagu, jestem krótko i mimo że mam niebieski pasek i tak zagadują jedynie ci którzy wywąchali kawałek tzipy, którą najwidoczniej jestem. Zapraszam jeśli jesteś chętny na pw, spróbujemy się dogadać, raczej na kilka tematów da się ze mną pogadać, jednak poważny mindset przybieram dopiero przy konkretniejszych zagadnieniach do rozkminy
  • Odpowiedz
#chcepogadac #wykop30plus

Chociaż to i tak raczej bez sensu.. raczej chodzi mi o osobę mocno empatyczną i wrażliwą, która umie w #psychologia najlepiej która pracuje jako psycholog czy psychiatra , żeby się rozumieć, ktoś kto ma wiekszą wiedzę i doświadczenie niż ja. Gdzie kiedy o czymś mówie to dana osoba wie o co chodzi.

W zasadzie chodzi mi tylko o potrzebę emocjonalną pogadania, bo mam "narzędzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach