Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

maciejunio
- 5

maciejunio
- 0
przegryw #chcepogadac
Pije monsterka i chętnie z kimś pogadam, podbijać od razu na priv, mogę wysłać fotki koteła i pieseła mojego na zachete (。◕‿‿◕。)
#chcepogadac
#chcepogadac
@Natalliah: pije olkohol i doglądam mojego kotałka
Komentarz usunięty przez autora
- 7
Najaktywniejszy wykopowy (i nie tylko) Discord! Dziennie 8-10 tys wiadomości i kilkadziesiąt osób na głosowym.
O 21:00 turniej 1 z 10!
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego
O 21:00 turniej 1 z 10!
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego
źródło: comment_1605297322jcVAxmSAzxwSsMNE03fCxq.jpg
PobierzPiękny jest to dzień, więc #chcepogadac
@Nervva: czemu nie
Ktoś #chcepogadac ?
- 0
proszę ze mną porozmawiać, bo za 20 minut idę #chcepogadac
Ktoś chce pograć w quizowanie w tą ciemną noc? ( ͡º ͜ʖ͡º) albo opcjonalnie popisać
#pytanie #quizowanie #rozowepaski #niebieskiepaski #chcepogadac
#pytanie #quizowanie #rozowepaski #niebieskiepaski #chcepogadac
- 17
Najaktywniejszy wykopowy (i nie tylko) Discord! Dziennie 8-10 tys wiadomości i kilkadziesiąt osób na głosowym.
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
http://www.nocnainaczej.pl/ & https://discord.gg/nocnainaczej
Dlaczego my?
- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
źródło: comment_1605217965LT8R15h45t7QGVbjvChQ52.jpg
Pobierz#chcepogadac bezsenność klasycznie, trza jakoś zabić czas. Ktoś coś?
@mtriciak33: nie wiem jak jest na tym tagu, jestem krótko i mimo że mam niebieski pasek i tak zagadują jedynie ci którzy wywąchali kawałek tzipy, którą najwidoczniej jestem. Zapraszam jeśli jesteś chętny na pw, spróbujemy się dogadać, raczej na kilka tematów da się ze mną pogadać, jednak poważny mindset przybieram dopiero przy konkretniejszych zagadnieniach do rozkminy
@mtriciak33: łapa od czarnolistowania by mnie rozbolała
- 0
#chcepogadac #wykop30plus
Chociaż to i tak raczej bez sensu.. raczej chodzi mi o osobę mocno empatyczną i wrażliwą, która umie w #psychologia najlepiej która pracuje jako psycholog czy psychiatra , żeby się rozumieć, ktoś kto ma wiekszą wiedzę i doświadczenie niż ja. Gdzie kiedy o czymś mówie to dana osoba wie o co chodzi.
W zasadzie chodzi mi tylko o potrzebę emocjonalną pogadania, bo mam "narzędzie
Chociaż to i tak raczej bez sensu.. raczej chodzi mi o osobę mocno empatyczną i wrażliwą, która umie w #psychologia najlepiej która pracuje jako psycholog czy psychiatra , żeby się rozumieć, ktoś kto ma wiekszą wiedzę i doświadczenie niż ja. Gdzie kiedy o czymś mówie to dana osoba wie o co chodzi.
W zasadzie chodzi mi tylko o potrzebę emocjonalną pogadania, bo mam "narzędzie
tłumaczę wpis żebyście nie musieli czytać: szukam psychologa, ale za darmo i na wypoku
@r5678 ¯_(ツ)_/¯
źródło: comment_1605208346FkOgt9KXYGj2ozEDMRN0r3.jpg
PobierzJakaś mirabelka chwilkę #chcepogadac
@ontologiczny_konformista to pisz mordo
konto usunięte via Android
- 0
@kochamkotki kochamkotki
@kochamkotki: Co tam?
Jak ktoś chce popisać to zapraszam na PW :D
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RedveKoronny: słucham przyjacielu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@RedveKoronny: przykro mi kumplu :<
@illneverfallinlove: wszyscy się nudzimy dlatego tu jesteśmy
@illneverfallinlove ten wyżej ma rację
#chcepogadac Porozmawiaj ze mną na priv

@Piskariota ale o czym
- 1
@malakai079324: pisz do mnie na priv razem ro ogarniemy


























