Jakiś różowy #chcepogadac ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Mrbimbek
- 0

MilionoweMultikonto
- 0
@Mrbimbek: też tak myślę, ale jak mam cokolwiek zaplanować w takiej sytuacji?

Mrbimbek
- 0
@MilionoweMultikonto: tak jak planowales dotychczas, oczywiscie z rozwaga, nie inwestowal bym oszczednosci w biznes ktory moze nie wyjsc przez korone np
Chce ktoś popisać? :)
#chcepogadac
#chcepogadac
#chcepogadac z gorącą cipką
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
Czemu w Polsce nie ma jakiegoś takiego parcia na edukację ekonomiczną, uwrażliwienie muzyczne, na grę w szachy, na osiąganie sukcesu itd.?
Jakoś inne narody (np. Żydzi, Włosi, Niemcy, Anglicy) właśnie tę cechę mają i dlatego osiągają takie sukcesy.
#zapraszamdodyskusji #zapraszamdogownoburzy #niepopularnaopinia #zalesie #gorzkiezale #polska #polakicebulaki #chlewobsranygownem #wygryw #chcepogadac #samorozwoj #
Jakoś inne narody (np. Żydzi, Włosi, Niemcy, Anglicy) właśnie tę cechę mają i dlatego osiągają takie sukcesy.
#zapraszamdodyskusji #zapraszamdogownoburzy #niepopularnaopinia #zalesie #gorzkiezale #polska #polakicebulaki #chlewobsranygownem #wygryw #chcepogadac #samorozwoj #
@blablaelotrzydwazero: Z tą edukacją ekonomiczną to bym uważał, bo ekonomów więcej wypluwają uczelnie niż politologów. Natomiast uwrażliwienie muzyczne to kwestia żałosnych nakładów w szkole i słabej infrastruktury.
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Było.
@AnonimoweMirkoWyznania: To będzie długa, nudna i smutna historia mojego życia - tu przestalem czytac
- 109
Dzień doberek,
Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej promocji, wrzucam rozdajo dowolnej gierki na Steam do ~80zł. Rozdajo dla wszystkich, do 30.11.2020 1:30. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji informuję, że w mikołajki odbędzie się podwójne rozdajo, jedno na wykopie, drugie dla użytkowników mojego małego serwerka, który staramy się rozwinąć
Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej promocji, wrzucam rozdajo dowolnej gierki na Steam do ~80zł. Rozdajo dla wszystkich, do 30.11.2020 1:30. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji informuję, że w mikołajki odbędzie się podwójne rozdajo, jedno na wykopie, drugie dla użytkowników mojego małego serwerka, który staramy się rozwinąć
źródło: comment_1606668613wbMoGuD57bBoa48uoKJnZ0.jpg
Pobierz- 2
Wygrany: @AlphaOmega
źródło: comment_1606763252tyi1gV1oOSeiBmj4YDxAVC.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Kto #chcepogadac na diskord?
@SPRAWDZANIE_IP: no hej
Ciekawi mnie, jak to działa. Może ktoś #chcepogadac ?
Komentarz usunięty przez autora
@Gruby_Wujo nie no, mówiłam że nie wyśle ci zdjęć mojego brata, więc nie pisz że cipe pokazałam
Potrzebuję porady wykopowego różowego paska.
Chodzi o poradę dotyczącą prezentu dla dziewczyny xD
Na priv szczegóły, bo różowa śledzi wykop xD
#rozowepaski #pomocy #chcepogadac
Chodzi o poradę dotyczącą prezentu dla dziewczyny xD
Na priv szczegóły, bo różowa śledzi wykop xD
#rozowepaski #pomocy #chcepogadac
Mordeczki uwaga wielki casting:
- chłopak cię nie słucha i chcesz popisać z kimś kto nie będzie się do cb dobierał ani spermił?
-nie masz ziomeczków z którymi możesz powysylac sobie memy?
-chcesz się wygadać ale nikt cię nie słucha a na psychologa cię nie stać?
No to jestem ja #chcepogadac
- chłopak cię nie słucha i chcesz popisać z kimś kto nie będzie się do cb dobierał ani spermił?
-nie masz ziomeczków z którymi możesz powysylac sobie memy?
-chcesz się wygadać ale nikt cię nie słucha a na psychologa cię nie stać?
No to jestem ja #chcepogadac
#chcepogadac ale nie z wami kekw
Komentarz usunięty przez moderatora
Tag #chcepogadac to chyba tylko po to żeby #rozowepaski ze swędzącymi wargami mogły znaleźć chada który porozmawia z tymi wargami. #oswiadczenie
@Pimenista: kiedyś sprawdziłem i przez kilka dni pisałem do każdego na tym tagu. 3/4 to mireczki które szukają dziewczyny.
@Pimenista: @LittleStulej: To chyba pecha macie (albo ja farta XD), bo pisałem z kilkoma mirkami i większość z nich pisała ze mną chętnie, żaden nie stwierdził, że on chciałby pisać z różowym. Jedynie spotkałem jednego typa, który chyba 3 razy pisał, że chce pogadać, a jak do niego napisałem to bez odzewu, a następny raz odpisał, że tylko do sklepu skoczy, ale nigdy już się nie odezwał XD
- 16
Bawimy się na andrzejkach, chodźcie
GIVEAWAY 10 EURO JESZCZE DZIŚ!
https://discord.gg/nocnainaczej
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
GIVEAWAY 10 EURO JESZCZE DZIŚ!
https://discord.gg/nocnainaczej
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_1606509761NTy3o9D7ON0NveA0LCfZIz.jpg
Pobierz- 11
@Freakz: Haha co to za śmieszna banda ludzi haha
- 0
#chcepogadac ponieważ siedzę sam w piatek wieczur ale za to mam toffifee od mojej przyjki <3
Wyprowadzka jest taka męczącą, ale przynajmniej po pakowaniu można bez wyrzutów sumienia siedzieć i nic nie robić. Ktoś #chcepogadac ?
- 0
@unfolding cichaj xd
@Czkawka_99: Cicho to w kościele.
- 1
- 12
Jutro andrzejki ok. 20 i...
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
źródło: comment_1606425210r1U2v4YUR7UYXqjUpEiyqC.gif
Pobierz






















