Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
W sumie mam teraz czas - zapraszam do rozmowy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@turbine: Elo mordo co tam
Ktoś #chcepogadac ?
@Cin-Cin: Możemy pogadać
#chcepogadac ktoś coś?
@SkinnerBox: cos ktos ;)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@matejusz_po_prostu nie no, śmieje xD
Nie piłem
Nie piłem
- 6
Chodźcie na Karaoke! <3
Dziś 20:00 Discord:
https://discord.gg/nocnainaczej
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
Dziś 20:00 Discord:
https://discord.gg/nocnainaczej
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
Karaoke w gronie 3-4 osób? Wysmienita zabawa sie szykuje
- 1
Karaoke w gronie 3-4 osób? Wysmienita zabawa sie szykuje
@snoopdogg_tg: @pchla66 @Waderra
No i co tam marne trolle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1605936884NKfpFlcaNBPr5CNhoatr2i.jpg
Pobierz- 3
Dawno nie reklamowałam tu mojego serwera na #discord
Jest ok. 20 osób wiec raczej kameralny, gdzie każdy każdego zna, imo lepsza atmosfera niż na serwerach po 300 osób, bo każdy jest tam ważny
daje zaproszenia na pw
#chcepogadac
Jest ok. 20 osób wiec raczej kameralny, gdzie każdy każdego zna, imo lepsza atmosfera niż na serwerach po 300 osób, bo każdy jest tam ważny
daje zaproszenia na pw
#chcepogadac
- 0
@kisieliciastka: Napisałem Ci Pw. Masz zablokowane....
@super_gej: już chyba powinno działać.
#chcepogadac, bo nie mam co robić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@sanaay: a to nie wiem.
Jak byłem mały to byłem tak biedny, że jakbym nie miał siusiaka to nie miałbym się czym bawić.
Jak byłem mały to byłem tak biedny, że jakbym nie miał siusiaka to nie miałbym się czym bawić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@sanaay: dlatego później dziewczynki nie mają zainteresowań i ambicji.
Bo nie dali im narzędzia do rozwijania kreatywności od najmlodszych lat (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Bo nie dali im narzędzia do rozwijania kreatywności od najmlodszych lat (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 4
Bo jest taki discord i Ciebie tam nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chodź!
https://discord.gg/nocnainaczej
Jutro karaoke o 20, zawsze jest beczunia i luz, zapraszamy!
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
https://discord.gg/nocnainaczej
Jutro karaoke o 20, zawsze jest beczunia i luz, zapraszamy!
#discord #chcepogadac #nocnazmiana #niebieskiepaski #rozowepaski
Mam nawrót of depreszyn #chcepogadac
Hej atencjomat mi wskazuje niski poziom
#chcepogadac
#chcepogadac
@AscendedFromTomorrow no dobra, ale cicho tylko. I nie za dużo.
źródło: comment_1605664061jv1YHnTAOQ7iZi2qEaydTF.jpg
Pobierz@AscendedFromTomorrow doceń godzine pracy nad krewetkami, łasico jedna
Pochwal się swoim najlepszym dniem w życiu. Albo zagrajmy w grę - napiszmy opowiadanie pisząc na zmianę po jednym zdaniu. Albo zaproponuj coś innego.
Tylko proszę, jeśli już napiszesz, to nie odpisuj później "no" albo "XD" raz na dwadzieścia minut.
#chcepogadac
Tylko proszę, jeśli już napiszesz, to nie odpisuj później "no" albo "XD" raz na dwadzieścia minut.
#chcepogadac
źródło: comment_1605638898GYTI4CRCb1UswpIay8iK55.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@George_Stark: no to tym bardziej nie ma tu dla mnie miejsca :<
- 0
@Gruby_Wujo: A to Ty tak uważasz.
- 0
Sytuacja identyczna jak ostatnio. Nocna zmiana w pracy zdalnej. Nie pogardzę jakimś ogarniętym interaktywnym randomem.
W związku z powyższym: #chcepogadac
W związku z powyższym: #chcepogadac
konto usunięte via Android
- 0
@unfolding zgłaszam siem na chentnom kolego od dużych butuw i dużego eh nie powiem
- 0
chejka, ma może ktoś ochotę na #chcepogadac?
oferuję śmieszne memiki o depresji i dużo czerstwego chumorku
oferuję śmieszne memiki o depresji i dużo czerstwego chumorku
źródło: comment_1605553566bZpArr7KFEojmGFDmwLY84.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@2-Fenyloetyloamina: na szczęście ja mam myśli samobójcze w normalnych ilościach
kto #chcepogadac na diskord?


























#chcepogadac