Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". Codziennie kilkadziesiąt osób na głosowym. W dzień też jest aktywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od ponad roku. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy mieć trochę RIGCZu.
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a























#chcepogadac