mirki kto #chcepogadac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

jmuhha
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
@jmuhha: Ja chętnie

jmuhha
- 0
@stanley___: @kiinek: @T1oo: nie mam problemy, po prostu razem sobie ze soba pogadaujmy tutaj np
- 0
Elo, kto #chcepogadac
- 0
Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, ale Bóg/natura/cokolwiek mnie tam umieściło z jakiegoś ich widzimisie...
Gdybym się na zachodzie urodziła, miałabym większe możliwości np. co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja, czy uczestnictwa na koncertach moich ulubionych zespołów, które oczywiście do polski nie zawitały.
A tak, to muszę po prostu gnić...
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #
Gdybym się na zachodzie urodziła, miałabym większe możliwości np. co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja, czy uczestnictwa na koncertach moich ulubionych zespołów, które oczywiście do polski nie zawitały.
A tak, to muszę po prostu gnić...
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #
źródło: comment_16171071584RSEJJUIAcMjbh85rPE8Yy.jpg
Pobierz@blablaelotrzydwazero: polska to i tak jedna z lepszych wygranych w tej loterii, większa szansa była ze urodzisz się jako mały pajet i będziesz srać na ulicy
@blablaelotrzydwazero: no tak, bo wyjechać na zachód z Polski tak bardzo ciężko, biedni uwięzieni we własnym kraju Polacy (╥﹏╥)
#chcepogadac
Glosowo (np skype)
Glosowo (np skype)
Halo halo mirabele i mirki 25+! Czy tylko ja sie doluje, ze juz coraz blizej 30 lvlu i ze na niektore rzeczy robi sie za pozno? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zlapal mnie mega dół eh
#pomocy #chcepogadac
#pomocy #chcepogadac
- 12
@Rea_Achillea: Nie, to już tak jest. Większość z ambitnych planów, które istaniały wchodząc w dorosłość zderzyły się z realiami dorosłego już życia i zostają tylko niezaspokojone oczekiwania i tłumaczenie samemu sobie, że nie mimo tego nie jest wcale tak źle.
np. pojscie na kolejne studia
@Rea_Achillea: Na dzienne może tak, chociaż jakbyś się uparła... Natomiast zaoczne, podyplomówki, etc., to ludzie po czterdziestce nawet robią na luzie.
Ktoś #chcepogadac w ten sobotni wieczor? Siedzę sam i skacze po kanałach, chętnie z kimś popiszę
- 4
- 0
@Azja_Tuhajbej: Co Ty bredzisz?
- 1
#chcepogadac dwudzionek wieczór xD
Muszę to z siebie wywalić (nie taguj na nocnej one one one)
Mam taki problem że analizuje każda rozmowę, każda relacje, zachowania ludzi czy sytuację która wynikła z jakiegoś spotkania.
Ogólnie nie obchodzi mnie co ludzie o mnie myślą czy mówią ale przeszkadza mi to co ja sam zrobiłem ze Ci ludzie tak o mnie myślą.
Czu uważacie to za postawę patologiczna? Czy też tak macie?
#chcepogadac
Mam taki problem że analizuje każda rozmowę, każda relacje, zachowania ludzi czy sytuację która wynikła z jakiegoś spotkania.
Ogólnie nie obchodzi mnie co ludzie o mnie myślą czy mówią ale przeszkadza mi to co ja sam zrobiłem ze Ci ludzie tak o mnie myślą.
Czu uważacie to za postawę patologiczna? Czy też tak macie?
#chcepogadac
- 4
@KaszoZjadacz: aha, no to faktycznie juz to wchodzi w patologiczny stan. Tez mi sie zdarzalo, w sumie nadal, ze nawet komus opowiqdam o sytuacji i czesto slysze "ale nie masz sie czym przejmowac/nie no jest git/normalna sprawa" gdy rozkminialem jakas rozmowę czy sytuacje. Rczej rzaaadko i w takich "nowych" sytuacjach, jak np. praca i rozmowa z klientem, czy dobrze się zachowałem itd. Daj na luz troche, nie przejmuj sie tak
- 2
@Miglancu: jeszcze raz dzięki za poświęcony czas. Jednak wykop to nie tylko piłka nożna, papież czy inne kononowicze :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateusz-zahorski: a nie?
1. https://www.wykop.pl/wpis/46783591/mateusz-zahorski-trafisz-na-liste-spermiarzy-ha-tf/
2. https://www.wykop.pl/wpis/47952965/o-k---a-jak-kisne-ze-spermiarz-zahorski-ogarnal-lo/
3. https://www.wykop.pl/wpis/39794559/spermochlip/
jest tego o wiele wiecej i to nie opinia pojedynczej osoby, a wielkiej gromady.
1. https://www.wykop.pl/wpis/46783591/mateusz-zahorski-trafisz-na-liste-spermiarzy-ha-tf/
2. https://www.wykop.pl/wpis/47952965/o-k---a-jak-kisne-ze-spermiarz-zahorski-ogarnal-lo/
3. https://www.wykop.pl/wpis/39794559/spermochlip/
jest tego o wiele wiecej i to nie opinia pojedynczej osoby, a wielkiej gromady.
#chcepogadac może ktoś, temat wasz
Nudy na oddziale. Zjadłem już kolację po której będę silny i potężny. A wy pewnie potężne kebaby i alko. Lepiej z różowym ale każdy mile widziany.
#chcepogadac
#chcepogadac
źródło: comment_1616780725Ty2BW5S2jlmrpcXNPjHuP9.jpg
Pobierz@RandomZWykopu: chleb z miekka skorka zebys sobie zyl nie popodcinal
- 0
@morm: kliniczny.
#chcepogadac późną porą
- 8

- 0
Gram w #traindriver2 i #chcepogadac w międzyczasie :)
konto usunięte via Android
- 0
Pogadam z kims na diskord pilne #chcepogadac
Potrzebuje atencji. Poratuje ktoś rozmową o wszystkim i o niczym?
Kitku dla uwagi
#atencyjnyrozowypasek #koty #chcepogadac
Kitku dla uwagi
#atencyjnyrozowypasek #koty #chcepogadac
źródło: comment_16166101342Edgli9ED7iyHH137I5CDE.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora















