@bazylo: dziękuję, wypróbuję wieczorem. Czy może być colka Original czy to nie to samo i mam być burżujem i kupić 'se' rzeczywiście 'oryginalną'? Jakie czypsy? Ja po covidzie jestem i w sumie to mi chyba i tak wszystko jedno.
  • Odpowiedz
lubię sb jeśli o to pytasz
tzn ujmę to tak
nienawidzę niektórych swoich cech jak lenistwo niezdecydowanie skłonność do prokrastynacji i tego co przez nie zrobiłem ze swoim życiem
nie przepadam też za swoją fizjonomią i patrząc w lustro jest mi smutno jak się jej przyglądam
ale uważam wrażliwość empatię i tego typu rzeczy za bardzo pozytywną cechę i że świat byłby duuuuuuużo lepszym miejscem gdyby więcej ludzi je posiadało i (bardzo) lubię tych którzy mają
  • Odpowiedz