Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

GoldenJanusz
- 81

onepnch
via Wykop- 16
@GoldenJanusz: Podburzacz ludu

Bill_Kilgore
via Wykop- 4
@Akinori456: no i co w związku z tym?
- 12
Kobitki
Podziekujcie lewakom i feminazistkom ze obrzydzily poczciwym facetom pomysl brania slubu,
Bo to gorzej jak wyrok za zabujstwo w obecnych czasach,
Dlaczego??
A to dlatego ze zakladajac bardzo intensywne oszczedzanie i splate kredytu to minimum 10-15lat wyjete z zycia,
Na
Podziekujcie lewakom i feminazistkom ze obrzydzily poczciwym facetom pomysl brania slubu,
Bo to gorzej jak wyrok za zabujstwo w obecnych czasach,
Dlaczego??
A to dlatego ze zakladajac bardzo intensywne oszczedzanie i splate kredytu to minimum 10-15lat wyjete z zycia,
Na
- 2
@AlienFromWenus: i dlatego najbogatsze kobiety swiata to rozwodki, no rzeczywiscie propaganda
konto usunięte via Wykop
- 1
@adamsowaanon: spoko tylko to tak nie działa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon tak trzeba myśleć, a u mnie w kołchozie ludzie jak w sobotę do roboty nie przyjadą to kolacji chyba nie jedzą xd
- 3
@mat0707: raz mi w życiu odkąd zarabiam oszczędności zeszły do £600 i już mi się niekomfortowo żyło, mimo że mieszkałem u rodziny na pokoju, nigdy więcej tak się nie zdarzyło bo o to zadbałem i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak tak można żyć na dłuższą metę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@SzmaragdowySmok: właśnie zwizualizowałem, że nie mam zakoli
konto usunięte via Wykop
- 1
@Pan_Whiskers: tak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Britney16: albo bycie następnym bohaterem odcinka Kryminatorium
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ciekawe jest że wielu pijaków i żuli ma bujne czupryny,
Nawet w rodzinie lub na wsi niektórych obserwuję i widzę ci co chleja od młodości mają bujne włosy bez zakoli i zero siwych po 40tce,
A ci co nie piją mają już w połowie łeb siwy i łysy.
#przemyslenia #obserwacje #oswiadczenie #takasytuacja #wypadaniewlosow #lysienie #wlosy #barber
Nawet w rodzinie lub na wsi niektórych obserwuję i widzę ci co chleja od młodości mają bujne włosy bez zakoli i zero siwych po 40tce,
A ci co nie piją mają już w połowie łeb siwy i łysy.
#przemyslenia #obserwacje #oswiadczenie #takasytuacja #wypadaniewlosow #lysienie #wlosy #barber
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 14
@adamsowaanon: jeżeli z góry uważasz że różowa pomówi cię o pobicie by przejąć twój dom to lepiej się nie wiąż i nie marnuj swoim spiertoleniem życia niewinnej dziewczynie. Byle pierdoła a już będziesz ją posądzał o niecne namiary których nigdy nie miała, niszcząc jej psychikę, co tylko ją sprowokuje do tego, bo skoro i tak z góry uważasz że chce cię okraść dodatkowo dając jej do zrozumienia że jej nie
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Spałem w ponad 350 miejscach w namiocie
@adamsowaanon: jak możemy ci pomóc, może idź do jakiejś noclegowni czy coś?
- 8
Czad pod dwoma dziewicami. Runda wstępna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #mecz #pilkanozna #chadowezycie #blackpill
#heheszki #humorobrazkowy #mecz #pilkanozna #chadowezycie #blackpill
źródło: Czad_Piłkarski
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GoldenJanusz CHAD
- 1
@G06DbT: do końca tego tygodnia, sumarycznie 2 tygodnie l4. złapałem jakiś wirus rsv
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CloudSpanner: @przegryw162cm Średniowieczny all the way. Mam od lat nawet projekt na kontynuacje przygód Oskariusza z Deweloperowa.
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon: podniecasz się tym jak pierwszym stosunkiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Rok powinien wyglądać tak:
Styczeń
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Styczeń
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
- 1
@3k1m: no to musisz przeboleć ten okres, ja wyjątkowo nie brałem urlopu dłuższego w tą zimę właśnie żeby zamknąć kupno domu, ale sobie to odbije po zamknięciu sprawy i będzie bajlando co roku 2-3 miesiące na wyjazdach bikepackingowych
i się nie dziwię Anglikom że tak chleja w pubach. Jak spędzają ponad pół roku w takiej pogodzie
i się nie dziwię Anglikom że tak chleja w pubach. Jak spędzają ponad pół roku w takiej pogodzie
- 44
Skoro ludzie zostali stworzeni do biegania po sawannie, przemierzania ogromnych dystansów
A ptaki do latania, ryby do pływania, dziki do rycia, krety do kopania itd i one to robią bo nie mają wyboru bo by zdechły.
To się nie dziwię że ludziom pojawia się depresja, choroby psychiczne, itd gdy tego nie robią, a 99% populacji nie robi tego długookresowo,
Mój najlepszy rok w życiu, mentalnie, fizycznie był wtedy jak przemierzyłem cały kontynent
A ptaki do latania, ryby do pływania, dziki do rycia, krety do kopania itd i one to robią bo nie mają wyboru bo by zdechły.
To się nie dziwię że ludziom pojawia się depresja, choroby psychiczne, itd gdy tego nie robią, a 99% populacji nie robi tego długookresowo,
Mój najlepszy rok w życiu, mentalnie, fizycznie był wtedy jak przemierzyłem cały kontynent
źródło: Baja-Divide-tour-1024x682
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 10
@adamsowaanon: Bieganie i rower dają potężne dawki endorfin i poprawiają sylwetkę. Ale jako że uprawiałem i jedno i drugie to stwierdzam że biegając swoim tempem i jadąc na rowerze swoim tempem 1h biegania daje takiego kopa jak 3h rowera.
@Saddam_Husajn @adamsowaanon nigdy nie czułem sie lepiej niż wtedy gdy biegałem po 400-500 km na miesiąc
Co sobota od 5 rano 40km po lasach co niedziela około 30
A reszta w tygodniu
Życiem było wtedy piękne. Biegałem głównie sam i to rankami i naprawdę czułem że mogę wszystko. I wyglądałem duuuzo lepiej;(
Co sobota od 5 rano 40km po lasach co niedziela około 30
A reszta w tygodniu
Życiem było wtedy piękne. Biegałem głównie sam i to rankami i naprawdę czułem że mogę wszystko. I wyglądałem duuuzo lepiej;(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon: ale kto pytal typie
źródło: 1000007439
Pobierz- 15
Do naszej #pracbaza rekrutujemy chada xD
Typ wygląda jak z jakiejś rozkładówki Calvina Kleina - i może nawet tam był bo w zainteresowaniach wpisał modeling. Przez chwilę nawet myślałem że to jakaś wersja Projektu Klaudiusz no ale widziałem typa na żywo i nawet prowadziłem z nim jedną rozmowę xD
Loszkom z mojego działu dosłownie od#ebało i w kółko gadają o tym chadzie. Dzisiaj nawet w kuchni naszedlem jedną z nich jak cisnęła
Typ wygląda jak z jakiejś rozkładówki Calvina Kleina - i może nawet tam był bo w zainteresowaniach wpisał modeling. Przez chwilę nawet myślałem że to jakaś wersja Projektu Klaudiusz no ale widziałem typa na żywo i nawet prowadziłem z nim jedną rozmowę xD
Loszkom z mojego działu dosłownie od#ebało i w kółko gadają o tym chadzie. Dzisiaj nawet w kuchni naszedlem jedną z nich jak cisnęła
chadowi trzeba oddać, że poza kwadratową szczęką wyróżnił się również niezłymi umiejętnościami i wypadł bardzo dobrze
@conamirko: to projekcja.
@nunczako: tamten z wyglądu średni był. Jak typ jest chadem to automatycznie łaski myślą, że jest mądry, ma zabawne żarty itp. A to nie do końca tak jest. One chcą, żeby taki był i taki jest w ich oczach.























