Drogie Mirki i Mirabelki, dzis rozstalem sie z moim kompanem, Yamaha X-MAX 125... 30 listopada byloby 2 lata i 1 miesiac od kiedy mi sluzyl... Gdy oddawalem go dilerowi, mial przejechane 29 750 km... Dzien w dzien byl przy mnie, wozil mnie po ulicach #bruksela. To z nim nauczylem sie jezdzic jednosladem, to z nim mialem swoj pierwszy wypadek, to on zachecil mnie to jednosladow... Dzieki niemu zdecydowalem sie
WutkaBXL - Drogie Mirki i Mirabelki, dzis rozstalem sie z moim kompanem, Yamaha X-MAX...

źródło: comment_Xz7sodQpYsvjlb8Pb9YpQ3r3Ud9SSX1u.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach