@emsey91: Polecono Ci scamy. Nie kupuj altcoinów przez najbliższy rok. Dopiero mieliśmy potężną bańkę spekulacyjną, ten rynek będzie jeszcze długo spadał. Za parę miesięcy kup bitcoina i wtedy myśl dalej.
  • Odpowiedz
1/5 biletów na pierwszy #binance #meetup #lodz została już zarezerwowana ( ͟ʖ)
Więcej o samym wydarzeniu: https://www.wykop.pl/wpis/34463523/binance-lodz-meetup-9-wrzesnia-2018-r-godz-16-00-2/
Rezerwacja biletu: Binance Meetup ŁÓDŹ na EventBrite

Kilka aktualizacji:
[# 1] Na ten moment zarezerwowanych zostało już 1/5 wszystkich dostępnych biletów. Po zaledwie 12 godzinach od publikacji. Jeżeli zastanawiacie się nad udziałem w Meetupie, to lepiej przekonajcie się i złóżcie rezerwację bo niedługo
BeCometA - 1/5 biletów na pierwszy #Binance #Meetup #ŁÓDŹ została już zarezerwowana ᕙ...

źródło: comment_38PM843E0WJ3z6Q5gzABr57rmfp1iyFZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#becotrx #trx #kryptowaluty #blockchain

[#1] Fundacja TRON zakupiła domenę http://blockchain.org
Strona funkcjonować będzie jako platforma oferująca analizy tzw. big data, wyszukiwarkę, ocenę projektów i inne usługi związane z technologią blockchain. Na ten moment wiadomo tylko tyle. Wpis o tym pojawił się na jednej z wewnętrznych grup na komunikatorze WeChat (i po Chińsku, tak więc...)

[#2] Na TRONScan.org w zakładce Blockchain -> Foundation znajdziecie informacje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Technologia krypto według shiciarzy. Decentralizacja, niezależność?
Konopie? A na co to komu?
Jak zwykle z braku argumentów mogą wymyślić co najwyżej brednie. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto by bronił BTC używając argumentu że BTC był pierwszy. Jeszcze idiota dał LTC jako przykład :D

#blockchain #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Technologia krypto według shiciarzy. Decentralizacja, niezależność?
K...

źródło: comment_uA6TLqK5fNHcG0tzmMqIV9srxXxJZiBh.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: to jest naprawdę coraz głupsze, już chwytają się wszystkich sposobów. Tu jest połączenie polityki-propagandy-marketingu-mlm-socjotechniki ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nic dziwnego, że tylu ich dało się na to nabrać. Powiem Ci, że my mieliśmy lepiej, nie było tylu wyrafinowanych oszustów. Dobra wiadomość jest taka, że rynek wszystko zweryfikuje i nie pomogą żadne techniki manipulacji.
A szalony rumun dzisiaj tyle spamuje, musi być na haju.
  • Odpowiedz
Bardzo dużo firm chcących być cool, twierdzi, że inwestuje w IoT i blockchain. Jesteście w stanie podać przykład czegoś związanego z blockchainem wypuszczonego przez wielką firmę z branży IT? Jedyne co mi przychodzi do głowy to kryptowaluta firmy kodak, która była właściwie do niczego nie służyła.
#blockchain #programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszamy na przegląd newsów ze świata kryptowalut oraz blockchain. W tym tygodniu przeczytacie o:

- IBM i FX Giant CLS pracują nad blockchainową aplikacją dla banków
- Dubai planuje użyć blockchainu w swoim systemie prawnym
- CEO Sky Mining ukradł 35 milionów USD
- Smartfon HTC będzie wspierał Litecoina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach