Przesłuchałem tej rozmowy z Panem Sławomirem Metzenem, jego wizja tego jak chce usprawnić jedno miasto na podstawie doświadczeń z innych miast. Cała idea SmartCity jest genialna, od tych miejsc parkingowych po zarządzaniem niewiążących referendów za użyciem aplikacji i blockchain. Co za gość, niezła wizja.

#blockchain #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cybher1: Jestemądrym człowiekiem. Ulica tego nie kuma. Jedynie BTC dba o wielkość blockchaina. Scamy na sprzedaż sie tym nie przejmują, co kogo obchodzi ten coin za 10, 20 lat? Ważne żeby sie dziś nachapać.

Przy obecnym podejściu spokojnie damy radę... Cały czas wdrażane są optymalizacje zmniejszające rozmiar blockchaina. Prawdopodobnie trzeba będzie kiedyś podnieść rozmiar bloku, ale nawet zwiększony x2 to nie będzie dużo. Im mniejszy utrzymamy jak najdłużej, tym lepiej.
  • Odpowiedz
"#nexus announces a new partnership with @BitSpaceNetwork, a #blockchain #innovation #network. Together, the companies are dedicated to forging a decentralized internet in space to provide opportunities for people throughout the world."
Od razu przypominam, że 19 września odbędzie się konferencja Nexusa, liczę że powiedzą na niej coś nowego, natomiast w marcu przyszłego roku w kosmos rusza pierwsza rakieta. Polecam obserwować ten
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#programowanie #programista15k #pytaniedoeksperta #blockchain #kryptowaluty
Zaproponowałem się Berlińskiemu start upowi, że choć pracuje na pełen etat, to chętnie posiedzę dla nich po 2h pon-pt i co drugi weekend 8h sob-nd
Startup pisze rzeczy oparte o blackchain, a szuka kogoś kto ogarnie dla nich fullstack w Django.
Od Django zaczynałem kariurę w IT i nawet mam referencje, ale dawno go nie dotykałem.
Jakby
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CoolCake: Jako, że jest to praca dodatkowa, to stawka godzinowa powinna być znacznie wyższa niż na normalnym etacie. W zachodniej Europie przeciętne wynagrodzenie dla wykwalifikowanego kontraktora to jakieś 300 EUR/dzień. Podziel to przez 8, oczywiście możesz trochę spuścić za pracę zdalną i to, że jesteś tanią siłą roboczą z Polski żeby być konkurencyjnym. Ale moim zdaniem zejście poniżej 20EUR/godzinę brutto to mocne psucie rynku.
  • Odpowiedz
@glk44: to świadczy o tym, że świadomie wykorzystuje swoją wiedzę do okradania stada, to jakie stado jest nie ma znaczenia, znaczenie ma to kim on jest robiąc to. Jest oszustem. On będąc bardziej inteligentnym wie, że altcoiny nie mają szansy na przetrwanie a mimo to nie przeszkadza mu to. I pamiętać należy, że stado też się uczy na błędach i nie zapomina. Jesteśmy tu razem i powinniśmy dzielić się wiedzą
  • Odpowiedz