szczerze to sam wygląd jest tylko małą częścią #blackpill i każdy kto jest neuroróżnorodny będzie wiedział o czym mówię

dostajemy z góry zdefiniowany, zdeterminowany organizm i nagle okazuje się, że kompletnie nie idzie się dostosować do norm powszechnie przyjętych przez społeczeństwo, nie da się po prostu założyć tej maski co inni

kończy się wykluczeniem, izolacją i najbliższa rodzina też coraz bardziej ma dość więc relacje są full toxico
fajny przykład tego był w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TruecelZzaSwiatow: Uważam że da się pokonać przeznaczenie rodząc się brzydkim i mniej uprzywilejowanym, ale to wszystko jest jeszcze raz loteria nastawiona z góry przeciwko tobie. Większość ludzi z biedoty nie zaliczy awansu społecznego, bo za dużo jest czynników hamujących, to samo w tym przypadku. Niektórzy dokonają niebotycznego wysiłku, inni trafią na odpowiednie środowisko, odpowiednich ludzi... ale często zapomina się że to są właśnie skrajnie przypadki, którym udaje się pominąć standardowe
  • Odpowiedz
@TruecelZzaSwiatow: Część ludzi będzie miała po prostu farta i nie przesiąknie tym całym bagnem, bagażem nagrywanych doświadczeń i traum, mimo że geny ich do tego predysponują. Jak trafisz na odpowiednich ludzi, to możesz sobie nawet nie zdać sprawy że jesteś wybrakowany. Potrzebujesz tylko po prostu najbliższego otoczenia, tyle i aż tyle. Są ludzie co wiążą się z paczką przyjaciół i miłością w podstawówce/gimnazjum i tak zostają na całe życie.
  • Odpowiedz
@bobsley33: Odklejenie od rzeczywistości. To jest fala, to się nie wydarzy nagle, ale będzie postępować. Fala 40-letnich julek, które nagle się orientują, że jak się księciunio przez ćwierć wieku dojrzałego ich życia nie pojawił, to już marne na to szanse. Wielu teraz przejdzie przez myśl, że i tak będą mieć kolejkę spermiarzy. Tak, ale nie obniżą swoich wymagań do poziomu spermiarza, a ci lepsi, którzy wcześniej byli w ich zasięgu,
  • Odpowiedz
Ehh chuop ma dość tego całego dorosłego rynku matrymonialnego. W wieku 15 czy 20 lat to dla loszek liczyło się czy ma się wspólny vibe, czy się kogoś lubi, czy się fajnie z nim spędza czas, czy ktoś jest hot i się mu podoba. A teraz... teraz to odpowiedni wygląd to takie absolutne minimum, do tego musisz mieć własne mieszkanie i dom, dobry samochód i kasiasty zawód.

Laski nie zadowolą się wspólnym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz to odpowiedni wygląd to takie absolutne minimum, do tego musisz mieć własne mieszkanie i dom, dobry samochód i kasiasty zawód.


@jonasz68: Sam wygląd wystarczy, przestań powielać szkodliwe mity.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 mężczyzna: okopy, śmierć, zabijanie, głód, ból, traumy, kalectwo, śmierć w męczarniach - oj tam trudno się mówi

- kobiety, które zamiast podjąć się normalnej pracy wola się prostytuować - co one biedne zrobią, są uwikłane w NIEBEZPIECZNĄ PROSTYTUCJE trzeba im pomóc bo kilka z nich do domu nie wróci jak się zaćpa xd
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: No tak, przecież równouprawnienie jest tylko i wyłącznie wtedy jak pani Anetka, Kasia czy tam inna Agata w rajstopach i spódnicy ołówkowej wyglądająca jak typowa biurwa dostanie służbową toyotę oraz będzie mówiła kto co ma robić popijając jacobsa z automatu oddając się ludziom wyżej za premie na święta i patrzenie na nią bardziej przychylnym okiem.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łykopki jest taka, że da się poznać kobietę nie mając dobrego wyglądu ale muszą zaistnieć pewne warunki:
1) Miejsce bez kontekstu romantycznego (szkoła, uczelnia, koncert, autobus, zajęcia, szkolenia, projekty w pracy, itd.)
2) Regularne spotkania, duża częstotliwość, dużo ludzi, najlepiej żeby zawsze był ktoś nowy

Sam jestem tego przykładem, że odkąd skończyłem studia kompletnie nikogo nie poznałem, na ulicy nikt na mnie nie zwraca uwagii
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: op odkrywa statystykę na nowo po raz 999. Jak dasz ogłoszenie matrymonialne ze swoją facjatą do tvp1 po wiadomościach i zobaczy go 1mln kobiet to się znajdzie i ze 100 chętnych albo więcej. Liczy się jednak prawdopodobieństwo. Chad pijany i niedomyty wracający z imprezy nad ranem zagada 3 losowe laski i już ma związek. Przegryw 4/10 może tryhardować 10 lat i dopiero dwusetna poznana kobieta pozwoli mu na coś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No i super. Tylko nie sztuka jest jednak poznać kobietę tylko doprowadzić do tego żeby chciała się spotykać i to nie w celach koleżeńskich.
  • Odpowiedz
Drodzy, po moim krótkim powrocie po raz kolejny dostałem serię prywatnych wiadomości. Niestety nie jestem w stanie podjąć się odpowiedzialnego zadania jakim jest coachowanie, ponieważ jak już wspomniałem wcześniej mam na głowie mnóstwo obowiązków dotyczących mojej rodziny jak i kariery. Sama praca jest dla mnie zajęciem pobierającym istotne pokłady energii, a do tego wszystkiego bardzo zależy mi na pewnych prywatnych relacjach, które chciałbym jak najgłębiej pielęgnować i uprawiać.

Chciałbym mimo wszystko polecić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd takie kompleksy u polskich chłopów? Nawet obserwując Ukraińców to wydają się nawet zbyt pewni siebie chociaż to duże słowo, po prostu nie przemują się niczym, robią swoje, wszędzie ich widać i słychać, mają laski, chodzą do klubów, itp. (sami nie wyglądają jakoś wybitnie). Nasze chłopy to jacyś zakompleksieni, głowa w dół. Czytając internet widać, że problemem jest głównie wygląd ale żeby to jeszcze było jakieś racjonalne.. wszystko
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Bo w Polsce panuje matriarchat, a na Ukrainie patriarchat? Nic dziwnego, że polskie chłopy są mentalnie malutcy skoro od samego początku najpierw babka z matką robią mu pranie mózgu, a później dostaje w ryj jeszcze w sfeminizowanej szkole od prukwy nauczycielki. Na Ukrainie jeszcze do niedawna jak kobieta się stawiała to dostawała w mordę i dobrą partią był facet co mało pije i bije tylko raz w miesiącu. Nawet
  • Odpowiedz
@wedkarz93: Różnica pomiędzy wymaganiami Ukrainek, a Polek to róznica pomiędzy patriarchatem, a feminizmem. Ukrainka weźmie cię na partnera nawet jeśli jesteś tylko trochę ładniejszy od diabła, ale będziesz przy tym ją utrzymywał, łożył na wszystkie jej zachcianki i będziesz "męski", czyli postawisz ją do pionu jak będzie trzeba. W Polsce natomiast kobiety są czysto hipergamiczne, ponieważ same zarabiają, same się kształcą i będą oczekiwać kogoś lepszego od nich (najlepiej w
  • Odpowiedz
Dostałem powiadomienie o wspomnieniu na tagu nicku Malali7 i w tym przypadku były to zupełne kłamstwa będące objawem ciekawego mechanizmu psychologicznego. Temat dyskusji jak zwykle w zrzucie ekranu załączonym do wpisu. Zacznę od drobnego kontekstu.

Nijaki @kucc_ (znany wcześniej jako @OpowiesciDziwnejTresci, @ZazdroscicielNie92, @starykuc czy też @JacekJaworzec) dostał pierwszą w życiu pracę. Jest on trapionymi wieloma problemami natury psychicznej stąd ani trochę nie dziwią mnie przeżywane
niemalala7 - Dostałem powiadomienie o wspomnieniu na tagu nicku Malali7 i w tym przyp...

źródło: podreczikowy_przyklad_samo_zaprzeczenia

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejszego wieczoru spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Zauważyłem wpisy użytkownika @raneli. Ten błyskotliwy młody człowiek dokonał analizy kluczowych momentów z życia Malali7. Wszystko to zrobił korzystając z dobrodziejstw wielkich modeli językowych, korzystając przy tym z IDE cursor, które jest znakomicie zintegrowane i stanowi efektywne środowisko do tworzenia z wykorzystaniem tychże właśnie wspomnianych modeli.

Zaraz ktoś mi zarzuci, że napisałem to tylko ze względu na wychwycenie przez niego historii Malali7. Chciałbym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zachariasz-grundbaum: Okazała się to niestety być fałszywa informacja sprzedana mi przez resztę samozwańczej grupy incelios. Tag przeglądałem w ściśle ograniczonym czasie, w sposób NIECIĄGŁY !!! stąd byłem podatny na manipulacje i fake newsy. Użytkownik z dziewczyną z anime na profilowym wysłał pewnego screena i twierdził, że mają jeszcze więcej informacji tylko musieliby to wykopać z ich folderów.

O co ostatecznie chodziło? Incelios twierdzili, że na priv odezwała się do niego
  • Odpowiedz
@niemalala7: Whatever. Ty też sprzedawałeś fakenewsy i potem tego nie prostowałeś. Poza tym ja lubię twoją twórczość w kontekście rozrywkowym. Teraz nie przeprowadzisz ze mną ciekawej dyskusji, bo się nawaliłem. Ale pisz więcej. Coś ciekawego na tagu.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: posłuchaj "uczyła się wtedy (a nie znała) hiszpańskiego" i chciała wywiad przeprowadzić dukając z potomkiem niewolników z Kuby. Zaraz przeszła rozmowa na inne tematy - sama to mówi. Szkoda jej bo dość ładna. Typ nawet nie stał koło przystojnych, ma coś z tchawicą bo zbyt niski głos, wg mnie coś ma z tych chorych na gigantyzm.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka że bycie w związku jest ekstra a przegywy cope'ują jakie to nie jest okropne i złe. Jedyne w czym mają racje to, że czasem zdarzają się sprzeczki czy kłótnie ale co w tym dziwnego? Reszta czasu jest super i jak wcześniej byłeś sam a teraz w związku to masz +200 energii życiowej i chęci do życia.
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją żebym musiał płacić
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka że bycie w związku jest ekst...

źródło: comment_1640524186o71Ur2CO8XLdHT8H2U3j1D

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakiś troll, który już kilka razy pisał podobne posty. Zachwalał związki i małżeństwa, bredził o miłości, jednocześnie atakując ludzi z kilku mniej lub bardziej powiązanych ze sobą tagów (#incel #blackpill #mgtow #redpill). Na argumenty o tym, że są też złe lub bardzo złe strony, odpowiadał, że nie warto być tak negatywnym (xD). Nie dajcie się prowokować temu czemuś (nie będę używał
  • Odpowiedz