@Geralt678 mi to zawsze w takim kontekście przypomina się fragment pewnego "klasyka":

Chciałem być sobą za wielką wodą

Na czekoladę poczułem chęć

Była namiętna, bardzo nieletnia

I dobrze znała refrenu sens
  • Odpowiedz
Odnosze wrazenie ze jak w dziecinstwie przeszło sie jakaś traume czy zaniedbania psychiczne od rodzicow to w doroslosci już nigdy sie nie będzie normalnym nawet jak masz suckesy i w twoim zyciu wszystko idzie dobrze to czujesz sie jakis inny i odłączony od ludzi taki pusty w srodku
#przegryw #blackpill #depresja #nerwica
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: to tak działa - młode lata to rozwój, dopiero na końcu drogi masz etap - rozwój kory przedczołowej, która pozwala ci na zmianę twojej tożsamości - update sobie zrobisz ale ten update ala nadpisanie starego kodu. To wynika po prostu, co ci jest najbardziej potrzebne jako organizmowi, aby przetrwać - a że koherencję i tak pilnuje grupa, że jeśli nawet urodzisz się z innym mózgiem bo jesteśmy organizmami stadnymi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wyobrazam sobie byc w zwiazku. non stop mam stolce maziste. pojscie do kibla przy rozowej to koszmar. caly sedes zasrany czyms na wzor czekolado-marmolady do tego koszmarny smrod rozkladajacych sie zwlok. to wszystko przez z-----e jelita. aha do tego zakola jakbym byl uposledzony. pic rel. gowna nie wstawiam poki co. #przegryw #blackpill
przegrywio - nie wyobrazam sobie byc w zwiazku. non stop mam stolce maziste. pojscie ...

źródło: IMG_7926

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonymus03: terapia to jak chodzenie do kościoła, tu i tu oddajesz kasę, żeby Ci mówili jak masz myśleć, żebyś czuł się dobrze i nie sprawiał problemów, a no i żebyś był użyteczny dla kobiet/systemu. Problem leży w tym, że większość terapeutek patrzy tylko na pespektywę kobiet no i terapia nie zmieni faktu, że nawet jak będziesz emocjonalnie świadomym, dobrym, nietoksycznym facetem to bez wyglądu i pieniędzy i tak będziesz niewidzialny
  • Odpowiedz
@Fjubens: kobieta braki w wygladzie nadrobi makijazem, utrata wagi, ubiorem a niski, brzydki, dobrze ubrany facet chodzacy na silke to dalej gymcel z morda jak rozrzutnik do gnoju. Ze wzrostem nic nie zrobi (wydluzanie konczyc dla manleta to bezsensowne ryzyko bo z 170 na 175 nic nie zmienia).

Kobieta w przypadku problemow zyciowych, braku pracy, mieszkania etc potrafi dostac wsparcie od losowych osob, brzydki chuop to zostanie jeszcze zwyzywany od
  • Odpowiedz
Tak sobie ostatnio przypomniałem jak to normicki były strasznie samotne po 2019 przez jakieś około 2 lata. Siedzieli w tych 4 ścianach pozamykani. Nie mogli wyjść do ludzi albo coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiecznySingielprzed30: To nic nowego. Jak masz jakąś grupę to zawsze pojawiają się dziewczyny które Larpuja by zgarniać atencję.

Incel -> femcel

Kobieta nie może być ani incelem ani przegrywem w tym sensie że jasne można mieć trudne dzieciństwo czy zaburzenia psychiczne ale to nie jest to samo co bycie przegrywem
  • Odpowiedz