✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyjaśnijmy sobie raz na zawsze przegrywy że wygląd absolutnie nie determinuje tego kogo sobie laska wybierze na swojego partnera a to co determinuje wygląd to tylko i wyłącznie szanse na to że ktoś spotka się z oznakami zainteresowania albo i nie. Ten sam Chad 9/10 blondyn może być dla jakiejś laski atrakcyjny a już inny Chad 9/10 brunet nie koniecznie. Tak samo jak Chad z brodą i bujną
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: weryfikowałem to przez lata w świecie rzeczywistym, podobnie jak wiele innych osób, które przyjęły blackpill. Bez odpowiednio dobrego wyglądu możesz sobie mieć jakikolwiek zapach, ton głosu, być świetnym tancerzem, a i tak to nic nie da, bo nie będziesz miał żadnych opcji dialogowych przy rozmowie z dziewczyną
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy przegrywy zrozumieją że kobiety nie chcą przystojniaka? Na logikę przecież taki przystojniak nie wzbudza zaufania bo od razu jest kojarzony z tym że nie będzie stabilny, więc zostaje szybko skreślony na starcie za sam wygląd. Po drugie po co kobiecie facet który jest przystojny = może odejść do innej i ma powodzenie u innych? Wiadomo, że brzydkiego nie wezmą ale przystojnego też nie bo nie ma gwarancji
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tez macie beke z tych zalosnych gymceli? Śmieszni insecure ludzie z niską samooceną.
Najlepsze jest to, ze ich zazwyczaj glowne powody cwiczenia na tych silowniach sa bez sensu.

Powód nr:
1.Zdrowie - silownia nie ma nic wspolnego ze zdrowiem. Jest to nadwyrezanie swojego organizmu i wystawianie go na silny stres, wydzielanie kortyzolu, występuje tam masa kontuzji. Ludzie ci rowniez jedza bardzo często duzo przetworzonego jedzenia, cukru i innego syfu aby podbic tylko kalorie. Juz nie
msea940 - Tez macie beke z tych zalosnych gymceli? Śmieszni insecure ludzie z niską s...

źródło: dssfsfs

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msea940: Ja mam bekę z ludzi którzy deprecjonują dbanie o siebie.
I jak walenie TRT i dirty bulking nie ma nic wspólnego ze zdrowiem.

To uczciwe chodzenie na siłownie, z dobrym planem, czasem na cardio i czystą dietą jest jak najbardziej zdrowe.
A i wierzę również że wysiłek fizyczny i zdrowa dieta ma wpływ na atrakcyjność, również twarzy.
Oczywiście nim starszy jesteś tym te zmiany są wolniejsze i delikatniejsze.
Ale
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest z tym tinderem nie tak? Jak jeszcze chodziłem na studia to non stop wychodziło się z jakąś laską na p--o obojętne czy była zajęta czy nie. Czasem wychodziłem sam z dwiema a innym razem przelizałem się po drinkach z laską która miała być przyjaciółką. Tak samo jakaś zajęta mnie nocowała (tylko) ale wiecie non stop kontakt z laskami, bajery, imprezki.
Teraz 30 lat wracam na #tinder
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja nie rozumiem czemu tak wiele chłopów ma ciśnienie na s--s? Przecież jest tyle zabawek dostępnych do kupienia przez internet. Osobiście polecam fleshleight, chociaż jest to tak na prawde podstawowa zabawka bez żadnych bajerów i pewnie kiedyś przerzucę się na lalke. Skoro dziewczyny potrafią sobie radzić same to wy nie potraficie? I nie mówcie mi że "na żywo lepiej hehe" bo nikt z was na codzień nie ma
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy jak wy to robicie że wam wychodzi na tinder?

W skrócie - o mnie - 28 lat, 175cm wzrostu, twarz znośna, praca w IT, zainteresowania sportowe - squash, tenis, narty i wiele innych. 8-letni związek za mną zakończony rok temu. Zawsze wydawało mi się że jestem dość atrakcyjnym facetem. Ba, moja była dziewczyna była trenerką personalną na siłowni i podbijali do niej wysocy goście 7/10 co mi łechtało
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I niech mi ktos powie ze blackpill nie jest prawdą jak ludzie nie chcą zeby typy poszly do wiezienia bo są przystojni
W ogóle fajny typ prowadzi ten kanał bo od razu powiedzial ze wyglad się liczy i to jak cie ludzie postrzegają zamiast jakis bluepill gadac
#blackpill #kryminalne #przegryw
Henson_ - I niech mi ktos powie ze blackpill nie jest prawdą jak  ludzie nie chcą zeb...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@MajorKusiol: jak nie masz wygladu to inne rzeczy nikogo nie obchodzą wyglad jedt najwazniejszy dopiero potem cala reszta ja nie napisalem ze tylko wyglad. Zabojcy na pewno mialy piękny charakter
  • Odpowiedz
Śmieszne są te wpisy ku pokrzepieniu serc wykopków, że po 30 roku życia Polki się sypią i wyglądają bardzo źle, za to Polacy są coraz piękniejsi (starzeją się jak wino). Niestety, prawda jest taka, że widuje jedynie promil dobrze wyglądających facetów po 30. Większość wygląda bardzo źle, ma dużo zmarszczek, skórę spalona słońcem i czerwoną od bimbru, ogromne brzuchy piwne w za ciasnych koszulkach, fatalny ubiór i obuwie. W dodatku przejawiają prymitywne
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie przegrywa jest denne, ale pomyśleć jak się żyło przez całą historię ludzkości, że miało się ten fart, że urodziłeś się w ostatnim 50-cio leciu na setki tysięcy lat historii homo sapiens sapiens. 100 lat temu zdechł byś w jakimś okopie, 500 lat temu na jakąś czarną śmierć, tysiąc lat temu w krucjacie, 2000 lat temu byłbyś niewolnikiem lub barbarzyńcą, 10k lat temu pastuchem, 100k lat temu jaskiniowcem. Generalnie jeszcze 100 lat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Generalnie jeszcze 100 lat temu nie miałbyś dostępu do opieki zdrowotnej, podstawowej higieny, usług, cope-ów, żył byś w chacie z drewnianych okien, sral do wiadra.


@Barachloop: za 100 lat ludzie będą mówili podobnie. A ta szansa urodzenia akurat w dzisiejszych czasach to nie taka mała, obecne 8 miliardów ludzi na świecie to ~10% ludzkiej populacji która kiedykolwiek żyła przez ostatnie 200'000 lat
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pewien mirek dobrze zauważył, że sporym problemem dla niebieskich dobijających 30-stki jest prosty fakt, że jesteś POZA widełkami wyszukiwań. Sam się na tym złapałem, że kiedyś miałem o wiele więcej matchy/lajków a na prawdę gorzej wyglądałem oraz moje zdjęcia to były typowo od lustra bez pomysłu. Z wiekiem akurat wyrobiłem się, siłownia, ciuchy, barber, foty z różnych zakątków świata i mam malutko lajków a jak już to od
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulbulator90: Według urojeń redpillakow przeciętny chlop po 30 ma Porsche w garażu, 2 domy pod warszawą i jest prezesem wielkiej firmy. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, ale cóż, może i Ty mógłbyś takim gościem się stać po zakupie redpillowego kursu w promocyjnej cenie 1500zł?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do starszych mirków (albo i młodszych) - czy też tak macie że spotykając się z pannami 25+ po prostu nie czujecie tego? Żadnej magii? Nie wiem, nie ma takiego vibe jak z np. z 20-latkami że masz ochotę wziąć ją na kolana czy iść za rękę. Z takimi 25+ prędzej się czuje jakbym szedł na spacer z jakąś panią albo starszą siostrą. Nie wiem jak to nazwać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uzdrowicielka Pola prezentuje swojego chłopa Indianina i jego pozostałe 2 żony. Każda kobieta marzy o Tarzanie z dżungli, choćby miałaby być jego podnóżkiem i jedną z wielu w haremie. Jednak nie każda może sobie na niego pozwolić.

#blackpill #rozowepaski #zwiazki #p0lka #przegryw
walokid - Uzdrowicielka Pola prezentuje swojego chłopa Indianina i jego pozostałe 2 ż...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie popełniłem błąd w życiu? Skończyłem studia, pracuje w korpo (nie IT), wiem mniej więcej kto ile zarabia, rozmawia się na co dzień o wydatkach jakie kto miał, o problemach, planach na przyszłość, mieszkaniach, itd..

Sytuacja #1 - czy to na parkingu pod sklepem, czy pod mcdonaldem, na światłach zdarza mi się zobaczyć BMW pokroju 4 (F36) - nie znam się na tyle,
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie pope...

źródło: comment_16608086751od3YkPe1gcgT4QIzovtlZ

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Ja jestem chuderlak, nie mam samochodu nawet i też mam całkiem niezłą dziewczynę z tego c się zdarzyłem w skali wykopokowej zorientować.

Ludzie ubzdurali sobie, że wszyscy lecą ana mięśnie i samochód, i żyją w swojej mitologii xDDD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz