ale Armagedon dzisiaj, kolejki do kas po 50 osób a tu awaria i można płacić tylko gotówką, bankomaty też nie działają, ludzie zostawiali pełne wózki wypełnione wałówą na grilla i piwskiem ze łzami oczach, skąd oni mają teraz wziąć gotówkę?
#biedronka #walbrzych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ainam102: W Szczecinie godzinę temu miałem to samo. Brak internetu, tylko gotówką. Ale grzecznie rozwiozłem towar na swoje miejsca i kwadrans później w innej wszystko działało.
  • Odpowiedz
ale Armagedon dzisiaj, kolejki do kas po 50 osób a tu awaria i można płacić tylko gotówką, bankomaty też nie działają, ludzie zostawiali pełne wózki wypełnione wałówą na grilla i piwskiem ze łzami oczach, skąd oni mają teraz wziąć gotówkę?


@ainam102: Mam nadzieję, że byli tam zwolennicy całkowitej likwidacji gotówki.
  • Odpowiedz
Co sie o--------a w tej biedronce to ja nawet nie wiem. Wchodze rano 7:30, pelno emerytow. Ide do stoiska z pomidorami a tam jakis janusz wasaty zastawia wszystkie swoim cielskiem, podchodze blizej i nie wierze w to co widze. Janusz bierze kazdego pomidora, sciska, mietosi i odklada. Kilka mu pękło i troche pocieklo, te tez odklada a reke wyciere we flanele. Gdzies co 10 wklada do siatki, ale nie jest frajerem zeby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BorysKafarov: jest wiele kartonów, papieru który powinien być umieszczany w pojemniku zmieszanym a jednak umieszcza się go w pojemnikach segregowanych

Więc tak, to duże ułatwienie.
  • Odpowiedz
@dzieju41: potwierdzam. Gorszego gówna nie dało się zrobić. Kilka dni podziałało, a później zapętliła się przy próbie samoaktualizacji i nie może tego przerwać po dziś dzień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mirki, mam pytanie, parkowałem pod biedronką i nie wydrukowałem tego biletu, jak wróciłem to za szybą był mandat na 150zł, na mandacie jest wpisany zły nr rejestracyjny (1 cyfra jest inna), czy coś mi grozi jak nie zapłacę i to oleję? Czy jednak próbować skontaktować się z tą firmą?
#mandat #prawo #biedronka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro notorycznie przeszkadza wam syf w #biedronka to czemu robicie ten zakupy? ¯_(ツ)

Możecie isc do #lidl gdzie jest czysto ale trzeba do biedry bo tam najtaniej i syf jest sprawa drugorzędną nagle ¯_(ツ)


#zakupy #pieniadze
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 98
@Herato biedre mam 2 minuty od klatki. Kolejna 5. Najbliższy Lidl znajduje się 20 minut drogi od mojego mieszkania. Kalkulacje pozostawiam tobie.
  • Odpowiedz
@murison: a wiesz, że to nie wina pracowników, tylko ślepej góry? magazyn przygotowany na 30 palet to rarytas. A wjeżdża 33 codziennie, a gdzie odpady, resztki towarów które nie wchodzą w półkę itd. i tak jest potem jest #chlewobsranygownem a pracownik robi co może, a dużo nie może.
  • Odpowiedz
czy w #biedronka w kasach samoobsługowych można kupic na 'fakture'? w sensie zeby nip wpisać i taki paragon z nipem druknąć?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegos czasu zauważyłem że ser królewski Sierpc w #biedronka jest jakiś oszukany.
Nie dość ze opakowania są jak by naruszone to pierwszy kawałek jest z dziurami tak jak powinno być a kolejne to zwykły ser bez dziur jak by podmieniony XD
Nie wiem czy coś tam majstrują u producenta czy w biedro ale niezłe oszustwo bo smak również nie ten sam.

#oszukujo
srantus - Od jakiegos czasu zauważyłem że ser królewski Sierpc w #biedronka jest jaki...

źródło: comment_1655144622OLV5wCzEiSnHneMhFTdfwp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srantus: ja kupowałem kiedyś ten ser tylko light, ale jak kilka razy trafiłem że jeden był grubości włosa, a drugi 3x grubszy niż zwykły to zrezygnowałem

  • Odpowiedz