Łącze się w bólu u mnie w Lublinie też na razie tylko bekonowe a poluję na te z kurczakiem z nadzieją, że będą smakować jak legendarne Lays.
  • Odpowiedz
Kasy samoobsługowe w Lidlu to jakaś porażka na tle tych w Biedronce:
-Po zeskanowaniu każdego produktu trzeba czekać 2-3 sekundy aż ten produkt się zarejestruje. Utrudnia to szybkie skanowanie wielu produktów, łatwo o pomyłkę.
-W momencie gdy wybrałem płatność kartą/blikiem i przez kilka sekund nie wykonałem żadnej aktywności, to już jestem poganiany przez automat komunikatem
-Po zrobieniu zakupów trzeba wziąć jeszcze paragon i go zeskanować

#lidl #biedronka #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WykopowyInterlokutor w Lidlu skanowanie kilku sztuk danego artykułu na raz to gamechanger. Biorę 10 serków wiejskich i wbijam je w 3 sekundy, w Biedronce muszę każdy osobno zeskanować i odłożyć. Chyba, że o czymś nie wiem i te ich kasy też mają taką funkcję? Ale z tego co widziałem to potrzebne jest do tego logowanie przez pracownika sklepu
  • Odpowiedz
Powiem Wam, że przekonałem się do niektórych produktów w Lidlu. W Biedronce nie są tak dobre. Nie będę pisał, o jakie konkretnie produkty chodzi, bo moi znajomi z ul. Kazimierza Jagiellończyka w Chojnicach wiedzą, co kupuję i mogliby mnie rozpoznać.

#lidl #jedzenie #zakupy #biedronka #chojnice
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie wykopki. Prośba.

Jak ktoś z was nie zbiera naklejek na pluszaki to z chęcią przyjmę kody go quizu które drukują się na dole paragonu.
Po jego rozwiązaniu (prawidłowym) dostaje się dodatkową naklejkę. A mi już niedużo brakuje
#biedronka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko mnie zaczeły denerwowac te promocje w Biedronce? Ciągle tylko 2+1 albo cos w tym stylu, ceny regularne wpisane czcionką 6-8 na samym spodzie kartki. Nawet w ich durnej aplikacji ostatnio same promocje jakie wyskakują to tylko 2+1.
#biedronka #cebula #polska
D.....o - Czy tylko mnie zaczeły denerwowac te promocje w Biedronce? Ciągle tylko 2+1...

źródło: IMG_0469

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psdziad: zdjęcia obraca, bo wykop nie obsługuje znaczników EXIF. Telefony zwykle nie obracają zdjęć tylko dodają znacznik kierunku. Żeby tutaj się wyświetliło poprawnie, to trzeba zdjęcie fizycznie obrócić, najprościej otworzyć w jakimś edytorze i zapisać bez EXIF.

Ceny w ogóle nie widać, śmiało można podsyłać do urzędu kolejne przykłady, wystarczy e-mail, oczywiście powinni sami się tym zająć, no ale nie zaszkodzi podesłać.
  • Odpowiedz
W mojej #biedronka powiększyli liczbę kas samoobsługowych z 3 do 6. I dobrze bo to przy osiedlu akademickim i nieraz kolejki do tych kas były dłuższe niż do normalnych.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach