Podobno jedząc żarcie z marketów w końcu odbije się to na moim zdrowiu. Zatem kiedy to się stanie? A czy jak czasem przerywam sam przyrządzając coś od podstaw to już się nie liczy?


@jezus_cameltoe: Takie gadanie głupot przez niektóre osoby jest akurat bardzo szkodliwe, po pierwsze to w markecie możesz kupić tak naprawdę wszystko do jedzenia a to zależy od tego tak naprawdę jaki tryb życia prowadzisz. Jak żyjesz w
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ćwiczenie nie jest tak ważne, jak waga. Wrzucałem kiedyś badania, które pokazywały, że lepiej mieć normalną wagę i nie ćwiczyć zupełnie nic niż mieć nadwagę i być bardzo aktywnym fizycznie, wtedy ryzyko cukrzycy i hipercholesterolemii było wyższe, nadciśnienia porównywalne. Jest też badanie, że osoby z niższym zdrowym bmi, załóżmy 18,5-20 chorują później niż osoby z 22,5-25bmi, więc to tłumaczy, dlaczego późnych lat w zdrowiu dożywają głównie osoby, które przez
  • Odpowiedz
Czy istnieje strona źeby sprawdzić aktualne ceny produktów w sprzedaży w sklepach sieci biedronka? Wiem, że mogę mniej więcej rzędu wielkości się dowiedzieć poprzez konkurencję co oferuje zakupy online, z tym że mnie wprost interesuje cena w tej sieci bardzo konkretnych towarów.

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #biedronka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yankes190: biedronkę odradzam, zbyt często można trafić na zepsuto mięso. na lidla nie narzekam - kojarzę jeden przypadek nieświeżego mięsa w ciągu ostatnich 6-7 lat.
  • Odpowiedz
@Yankes190: ja mam postanowienie od września, że będę kupował mięso w bazarowych budach mięsnych. Polecam sobie taki bazarek znaleźć. Wołowina jest tam tak pyszna i aromatyczna, że jak paczkuję do mrożenia to na surowo zjadam z 1/5.
  • Odpowiedz
@runnerrunner: Urządzenia z serii Compex, jak chcesz korzystać regularnie i bardzo długo to wersja 2.0 będzie optymalna. Polecam ogólnie - ale to z Biedry to totalny shit ;)
Mają swoje zastosowania w niwelowaniu bólów mięśniowych, w połączeniu z innymi domowymi sposobami na odnowę biologiczną może zrobić „cuda”.
  • Odpowiedz
  • 112
@Tony47 co w tym trudnego? Za drugie opakowanie płacisz 50% czyli 5,99 pln. 11,99 + 5,99 = 17,98 pln. Tyle płacisz za dwa opakowania. Jak podzielisz przez dwa to masz tą średnia cene 8,99 za opak.
  • Odpowiedz
Dobra dziubaski, quiz, ile za to wszystko zapłaciłem:
12x mleko mlekovita 3,2%
Jabłko lobo 1.27 kg
Winogrona różowe 1.895 kg
Chleb pszenny 550g
Maszynki bic 3+1 X3

Jaki kosz

  • Mniej niz 50 1.5% (3)
  • 50 - 100 9.1% (18)
  • 100 - 150 21.7% (43)
  • 150 - 200 30.3% (60)
  • 200 - 250 20.7% (41)
  • 250 - 300 16.7% (33)

Oddanych głosów: 198

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#listaproduktow
#napoj gazowany o smaku cola Cola #biedronka
aktualny skład oraz producent: Zbyszko Company S.A., Piła.

Składniki:

woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (19,5%), cukier, dwutlenek węgla, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (0,5%), regulator kwasowości - kwas fosforowy, aromaty, barwnik - E150d, substancje słodzące: acesulfam K,
wkto - #listaproduktow
#napoj gazowany o smaku cola Cola #biedronka
aktualny skład or...

źródło: napoj_gazowany_o_smaku_cola_zbyszko_biedronka_2023-10

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach