Bardzo współczuję pracownikom #biedronka że coś zrobili nie tak ze swoim życiem i muszą pracować w takim kołchozie jak biedra za 3k z hakiem za tak niewdzięczną pracę

Serio ktoś może mi wytłumaczyć jak człowiek może być zdesperowany aby iść tam do pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza
michal36272 - Bardzo współczuję pracownikom #biedronka że coś zrobili nie tak ze swoi...

źródło: IMG_2990

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal36272:

ktoś może mi wytłumaczyć jak człowiek może być zdesperowany aby iść tam do pracy?

normalnie, trzeba utrzymać rodzinę i zarobić na gówniaki, ale nie masz żadnych predyspozycji ani możliwości doedukowania się więc idziesz do takiej roboty
  • Odpowiedz
@fizus8 @Vadzior: marketowe to po prostu personalizowana etykieta, istotny jest producent, powinien być z tyłu małym drukiem.

Opinia bez podanej firmy nic nie daje, jedne będą dobre, inne gorsze. Po trafieniu dobrych zapamiętać od kogo są i później takie wybierać. Jak komuś zależy, to każde opakowanie trzeba sprawdzić, mogą być pomieszane. Szczególnie różnie pakowane (słoik, woreczek) mogą być od różnych firm.
  • Odpowiedz
@kodecss: Teraz jeszcze trzeba uważać przy płatności kartą, ponieważ na terminalu wyświetla się propozycja darowizny. Co więcej, przycisk odmowy (czerwone kółko) znajduje się po lewej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy tylko mi pieczywo z biedronki ostatnio sprawia że chce rzygać? Mam wrażenie że te pieczywo straciło strasznie na jakości, pomimo że biorę coś rano świeżego to mam odruchy wymiotne. Serio kiedyś tak nie miałem, co oni #!$%@? zrobili z tym sklepem


@NowyUzytkownikWykopu: Co prawda nie wiem czy tak jest wszędzie, ale mam wrażenie, że ostatnio w biedrach to pieczywo bywa spalone bardzo często.
  • Odpowiedz
PRZECIEŻ TO JEST JEDNA WIELKA MANIPULACJA
Na wielkiej pomarańczowej promocji przy zakupie 2 sztuk 2litrowej coli oszczędzamy uwaga... 2%!

Ale to nie wszystko, jeszcze lepsze jest linijkę niżej.

Najniższa cena od czasu WPROWADZENIA TOWARU
Kolczaneiro - PRZECIEŻ TO JEST JEDNA WIELKA MANIPULACJA
Na wielkiej pomarańczowej pro...

źródło: temp_file5092054700185553903

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MlCHAU: a mi bardzo smakowały, właśnie konsystencja mega na plus. Trochę faktycznie zasładza ryja, ale to dla mnie plus bo zjem dwa i mam dosc a te ciastki to mogę wszystkie zjeść na raz XD
  • Odpowiedz