• 1
@100kW: 2 osoby, ale mogą obejrzeć dopiero w niedziele popołudniu lub poniedziałek, a mnie słabo to urządza bo wolałbym w weekend kupić auto
  • Odpowiedz
Mircy z #bialystok, gdzie zrobie niewielkie przerobki garnituru, dokladniej trochę rękawy w marynarce i lekko nogawki w spodniach chciałbym skrócić. Najlepiej na piasta.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za ok godzinę, jak co miesiąc, rusza rowerowa masa krytyczna #bialystok
czekamy na Rynku, start ok 1830
zapraszamy mirabelki i mirków, bierzcie #rower, wyjdźcie z piwnicy, poopalamy się, pojeździmy, "poblokujemy" miasto - taka rozgrzewka przed D2 Juwenalia ( ͡º ͜ʖ͡º)
dla kierowców chcących nam pomachać lub ominąć linkuję mapkę: https://goo.gl/maps/mpgXaPQMJ2NAj3k17
dla spóźnialskich zostawimy na masowym fanpejczu na FB info live gdzie jesteśmy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kry-kry: Siedzę teraz w pracy i zastanawiam się czy nie wracać pieszo, bądź autobusem. Gdybym wiedział o "masie kretynicznej" to bym nie jechał dzisiaj rowerem do pracy. A tak pewnie wezmą mnie za debila biorącego udział w tej bezsensownej procesji.

Trzy miesiące jeżdżenia dzień w dzień do pracy rowerem bez wymówek - w deszcz, podczas mrozów czy przy silnym wietrze gdzie nosiło na boki jak pijanego. Możę wykrecę przednie koło
  • Odpowiedz
ostatnio się udało to może i tym razem ( ͡º ͜ʖ͡º)

znajdzie się tutaj ktoś z #bialystok komu by się chciało rzucić z grubsza okiem na auto? mam wpiździec daleko do tego końca świata więc nie chce przejechać się i zastać ruinę zamiast auta
oczywiście napisałbym na co dokładnie i jak sprawdzić
#samochody #vag
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba jakieś problemy z #orange w #bialystok na Nowym Mieście. Mam problemy z dodzwonieniem się. Studenci na juwenaliach chyba linię telefoniczną obciążyli.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirke: u nas 4 sztuki, ale nie przejmuj się, co najmniej dwa jeżdżą dzień w dzień i jeździć będą, aż nie przyjdą nowe przeguby... albo nie utną rozkładów przegubowych na rzecz solówek.

W kpkmie jeździ jeszcze kilka sztuk liniowo, w kpk chyba tylko jeden, unikat, 671

a obok dawny 108 stoi ;)
  • Odpowiedz