@Osobnik_unikajacy: @Helmut_Nozycoreki: @Perkele93: nie generalizujcie, ja jak mam, to zawsze wydam, nawet te 25 groszy, a czasami zdarzy mi się sprzedać np. trzy bilety za piątaka, zamiast za 5,25. No ale jak nie mam, to nie wyczaruję drobnych. Większość nawet ich nie chce.

Nie opłaca się u nas kupować, traktowałbym to jak ostateczność. A już zwłaszcza gdy jedziesz do drugiej strefy, w kiosku płacisz 2,80 +2,40
  • Odpowiedz
  • 2
@emcter dziewczyna z osmej klasy chciala dyskusje zawiazac na temat tego ze protestujący w PRL mogli sie spodziewac uzycia sily i rozumie dlaczego wladza to zrobila a te furiatki ja skrzyczaly ze ludzi chce zabijac xD
  • Odpowiedz
@tomekasa: @Langus: Nauczyciele często mają ograniczone umysły i tak jak mówi @Langus "ma być jak w podreczniku", w końcu mamy taki system edukacji, żeby wszyscy byli przycięci by pasowali w te same pudełka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
Jako fan komunikacji miejskiej zebrałem ceny biletów podstawowych (jednorazowych) że wszystkich miast wojewódzkich w Polsce

Nie jest to łatwe zadanie gdyż niektóre miasta mają wiele wariantów niekompatybilnych ze sobą takowych biletów nawet podzielonych względem nocnych autobus czy dziennych czy stref.

Ceny nie uwzględniają promocji i obniżek związanych z kartami miejskimi czy innymi ulgami nieustawowymi.

Gdyby
sylwke3100 - Jako fan komunikacji miejskiej zebrałem ceny biletów podstawowych (jedno...

źródło: comment_ctAv6BELSz5pw374oKt2HpqItHQTKdK4.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem na #egu #bialystok kurde szkoda, ze nie ma zadnej relacji na zywo z tej imprezy :(

Slyszalem od miejscowych, ze wlasciciel tego tagu jakim jest #axeliocontent ma spore doswiadczenie w realizacji materialow najwyzszej jakosci. Niestety ostatnim rokiem zyje tylko budowa swojego studia i raczej watpie czy taki material sie pojawi o #gry :(

Ahhh szkoda... Warto wspomniec, ze Ja jestem ze starego pokolenia
Bananowy_Kochanek - Jestem na #egu #bialystok kurde szkoda, ze nie ma zadnej relacji ...

źródło: comment_vYMxwBOlzvNloYA6ST1PJOFtrgnURWzu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach