Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

niesubordynowany
via Android- 15

keyo
- 2
@niesubordynowany: trochę creepy
sexor
via iOS- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Piszę ponownie, bo zapomniałem dodac tagu #bialystok (-‸ლ)
A więc - moze jakieś #wykopiwobialystok jutro?
A więc - moze jakieś #wykopiwobialystok jutro?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@wstawajzs: https://youtu.be/8COXgdYpd-Q?t=485 link prowadzi od razu do 8:05
@kapiszonowiec: jakiś szur, prychłem ale szanuję za konspirację xDD
@Osobnik_unikajacy: ogarnij sobie skycash za 1zeta ulgowy masz na 20 minut, a ulgowy zwykły za 1.40
@Osobnik_unikajacy: @Helmut_Nozycoreki: @Perkele93: nie generalizujcie, ja jak mam, to zawsze wydam, nawet te 25 groszy, a czasami zdarzy mi się sprzedać np. trzy bilety za piątaka, zamiast za 5,25. No ale jak nie mam, to nie wyczaruję drobnych. Większość nawet ich nie chce.
Nie opłaca się u nas kupować, traktowałbym to jak ostateczność. A już zwłaszcza gdy jedziesz do drugiej strefy, w kiosku płacisz 2,80 +2,40
Nie opłaca się u nas kupować, traktowałbym to jak ostateczność. A już zwłaszcza gdy jedziesz do drugiej strefy, w kiosku płacisz 2,80 +2,40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 860
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 232
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 0
#bialystok nauczycielki historii w 25. podstawowce to niezle szurniete xD
- 2
@emcter dziewczyna z osmej klasy chciala dyskusje zawiazac na temat tego ze protestujący w PRL mogli sie spodziewac uzycia sily i rozumie dlaczego wladza to zrobila a te furiatki ja skrzyczaly ze ludzi chce zabijac xD
- 1
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Cinoski nocny kochanek xddddd kult xddddddd ich troje XDDDDDDD
@StarySkuter: z ciekawości, czemu nocny iksde?
Jakiego mechanika polecacie w #bialystok co zna się na audi a4 b6 i nie ceni się zbyt drogo?
konto usunięte via iOS
- 3
Elektryki na minuty rzucili na #bialystok ( ͡° ͜ʖ ͡°) naminuty.pl się nazywają, m365 xiaomi same z tego co widzę. Nie dla gejów, pedalow i innych, bo brak appki na ios ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_eQwvYKJornMWjJ9iw5R6PhW1IZqEupvN.jpg
Pobierz@Laargoo: zwykle, do tego bez moda kierownicy, wiec pewnie szybko peknie
- 1
@klotz: @tylkolurko: @technic: No pouzupełniali trochę stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Appki na ios dalej nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_5egVN935Y9ojMmqcI8kSRHMjMGckeAQd.jpg
Pobierz@popo_von_kox: panie pilocie dziura w samolocie
- 2
@popo_von_kox: dorobił się, złodziej!
- 0
Mirki chce ubezpieczyc auto i szukam jakiegos agenta od ubezpieczen. Ktos moze zna i poleci kogos konkretnego?
#bialystok #ubezpieczenia
#bialystok #ubezpieczenia
@mmmaly: Bepos
- 2
@mmmaly: wszyscy na mirko polecają @Jestem_Tutaj
konto usunięte via Android
- 3
konto usunięte via Android
- 11
Szanuję @Relanium_9669 bo jako jedyna z gadających, że przyjdą - przyszła i pokazała klasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam mirabelkę
#wykopiwobialystok #bialystok
Polecam mirabelkę
#wykopiwobialystok #bialystok
@emcter świetnie się bawiłam, do zobaczenia wkrótce mam nadzieję :D
- 5
Jako fan komunikacji miejskiej zebrałem ceny biletów podstawowych (jednorazowych) że wszystkich miast wojewódzkich w Polsce
Nie jest to łatwe zadanie gdyż niektóre miasta mają wiele wariantów niekompatybilnych ze sobą takowych biletów nawet podzielonych względem nocnych autobus czy dziennych czy stref.
Ceny nie uwzględniają promocji i obniżek związanych z kartami miejskimi czy innymi ulgami nieustawowymi.
Gdyby
Nie jest to łatwe zadanie gdyż niektóre miasta mają wiele wariantów niekompatybilnych ze sobą takowych biletów nawet podzielonych względem nocnych autobus czy dziennych czy stref.
Ceny nie uwzględniają promocji i obniżek związanych z kartami miejskimi czy innymi ulgami nieustawowymi.
Gdyby
źródło: comment_ctAv6BELSz5pw374oKt2HpqItHQTKdK4.jpg
Pobierz- 8
@Jacoobson: Problem z kosztem minuty jest taki że są miasta które nie mają biletów czasowych więc trudno to policzyć
@sylwke3100: wrocław wypada chyba najlepiej wsrod najwiekszych miast, natomiast poznan 10minut za 3 ziko to jakas beka
Mirasy posiada ktoś fife 19 na ps4 i chciałby sprzedać. Jakos mnie naszlo na granie
#bialystok
#bialystok
@Podlasianin_bozy: mogę Ci tanio 17 sprzedać :-)
- 0
@Dziglipaf: kupiłem w media expert za 8 dyszek. Nie wiem czemu taka promocja
Jestem na #egu #bialystok kurde szkoda, ze nie ma zadnej relacji na zywo z tej imprezy :(
Slyszalem od miejscowych, ze wlasciciel tego tagu jakim jest #axeliocontent ma spore doswiadczenie w realizacji materialow najwyzszej jakosci. Niestety ostatnim rokiem zyje tylko budowa swojego studia i raczej watpie czy taki material sie pojawi o #gry :(
Ahhh szkoda... Warto wspomniec, ze Ja jestem ze starego pokolenia
Slyszalem od miejscowych, ze wlasciciel tego tagu jakim jest #axeliocontent ma spore doswiadczenie w realizacji materialow najwyzszej jakosci. Niestety ostatnim rokiem zyje tylko budowa swojego studia i raczej watpie czy taki material sie pojawi o #gry :(
Ahhh szkoda... Warto wspomniec, ze Ja jestem ze starego pokolenia
źródło: comment_vYMxwBOlzvNloYA6ST1PJOFtrgnURWzu.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 145
Gdzie można zgłosić Litwinów, Polakow I Lotyszow którzy łamią tirem przepisy na S8? Jadę 80 km/h po ekspresowce A oni mnie wyprzedzaja. Przecież pojazdy powyżej 3.5tony mają ograniczenie do 80km/h. #prawojazdy #bialystok #polskiedrogi #pytanie
źródło: comment_WIZNRjICwl26wHLXbY6ADF15ktDLG2MT.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 845
@Niedoszly_kierowca odezwał się ten co robi zdjęcia podczas jazdy, gdzie telefonu wtedy nie powinno się używać
- 414
Komentarz usunięty przez moderatora





















