Wie ktoś co się dzieje z hot burger bistro? Ciekawi mnie czy po prostu słabo im szło, bo widziałem, że ceny były bardzo wysokie jak na Białystok i z tego co widzę to już zmienił się właściciel i jest chwilowo zamknięty :D
#bialystok
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakiegos dobrego laryngologa w bialymstoku? Takiego ktory wykona jakas diagnostyke, a nie od razu wypisze antybiotyk. Moze byc prywatnie. Najlepiej zeby w miare szybko sie do niego dostac bez kolejek na kilka miesiecy
#bialystok
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomekABC123 korzystałem z usług pani która przyjmuje na Kaczorowskiego - chyba że dwa razy nawet. Złego słowa nie powiem. Poświęci tyle czasu ile potrzebujesz i solidnie przebada. Płaciłem albo 100 albo 150. Nie pamiętam...
  • Odpowiedz
@Cisiur: W samym Białymstoku jak wyjdziesz wieczorem na spacer do centrum , przejdziesz rynek Kościuszki i pałac Branickich to w sumie wszystko co warte do zobaczenia. Raczej w pobliżu białego jest więcej atrakcji.
  • Odpowiedz
Na te zje*abe kładki nie jedz - strata czasu. Idziesz i jedyne co widzisz to trzciny, ale co komary cie pogryzą to twoje. Powinni to zamknąć w p---u.

Cisiur - idz to informacji turystycznej naprzeciwko kościoła Farnego, sprawdź co cie interesuje, i sobie pospaceruj daną scieżką. W okolicy warto zwiedzić Supraśl i Tykocin/Pętowo.
  • Odpowiedz
  • 0
Jaki serwis, miejsce byście polecieli do naprawy głośnika bezprzewodowego (JBL Charge 3)?
#bialystok
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@itec: trzeszczy przy poruszaniu/machaniu czy losowo? Jak losowo trzeszczy to raczej dalbym sobie siana, watpie ze ktos bedzie chcial to diagnozowac, bo wtedy nie tylko tor audio wchodzi w gre.
  • Odpowiedz
Świetny mamy kampus uniwersytecki w #bialystok, taki posrodku niczego i nic tam nie dojeżdża. A w samym kampusie takie piękne, nowoczesne ciągi komunikacyjne. Nastawiane milion bramek w środku i kładek wewnątrz ale jeśli myślisz że będą otwarte i można z nich korzystać to taki wuj xd wszystko zamknięte i trzeba naokoło. Bo tak ¯_(ツ)_/¯
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach