Jest jakis problem zasiegiem/internetem w telefonach w #play w #bialystok? Od 2 dni jest coś nie halo u mnie :/
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kumpek20
via Android- 0

kumpek20
- 0
@play_polska automatyczny

play_polska
- 0
@kumpek20 , w takim razie zachęcamy, żebyś wybrał operatora ręcznie. Jeśli to nie poprawi sytuacji, prosimy o kontakt z Obsługą Klienta. Konsultanci sprawdzą sytuację na Twoim koncie i pomogą. Niezbędne dane kontaktowe udostępniamy na stronie https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html
6
Wielka Brytania. Polak zabity przez rodaków. Nowe informacje

Polak został śmiertelnie pobity. Ciało Łukasz G. zostało porzucone. Wszystko wydarzyło się w Wielkiej Brytanii. Sprawcami okazali się jednak dwaj Polacy. Trafili do aresztu.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
konto usunięte via Android
- 1
@Cisiur W środę lub czwartek to słabo tutaj. Puby co najwyżej :(
- 3
@MrPickles rozległy rynek, pełen życia. Mnóstwo knajp i ludzi. Otwarty Pałac Branickich z całym otoczeniem. Wielu młodych ludzi. No generalnie fajny klimacik. Byłem służbowo na jeden dzień ale wpadnę na pewno na dłużej.
Aby zamknąć nasze podlaskie bimbrownie to trzeba by wprowadzić na całe podlasie strefę militarną , ludzi wysiedlić , lasy , łąki spalić a później zaminować - i to nie daje gwarancji że po chwili nie powstaną nowe destylarnie :)
Pierwszy przejazd?
- 0
@futbolowiecc ten już wykorzystałem
Gdzie w białym można pszny posiłek zjeść z rodziną na podworku?
#bialystok
#bialystok
konto usunięte via Android
- 3
@Podlasianin_bozy: W zasadzie na calym rynku kosciuszki
- 2
Sprzedam nowy Huawei Mate20 czarny. 4/128 Nówka nie otwierana, dowód zakupu. Cena 1550 PLN #sprzedam #bialystok #huawei #huaweimate20
- 2
@Increev żaden, wziąłem dwa telefony, bo miałem zniżkę na Amazonie, a drugi po prostu chce odsprzedać
- 2
#anonimowemirkowyznania
Polećcie kogoś do poprowadzenia #psychoterapia w #bialystok, bardzo proszę
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Polećcie kogoś do poprowadzenia #psychoterapia w #bialystok, bardzo proszę
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
- 1
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 0
OP: @kowalik: po prostu trochę nie ogarniam życia
@Castellano: dzięki
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@Castellano: dzięki
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
- 0
Mirasy z #bialystok czy możecie polecić rzetelnego mechanika do sprawdzenia używanego auta przed zakupem?
@snob: pitstop Choroszcz
41
Kolejny pożar tej samej sortowni śmieci w Studziankach pod Białymstokiem

Na miejsce pojechało aż 25 zastępów straży pożarnej
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Dlaczego jak mówię "poproszę kebab w cienkim cieście"
to zawsze dostaję pytanie: " w tortilli?"ლ(ಠ_ಠ ლ)
#bialystok
to zawsze dostaję pytanie: " w tortilli?"ლ(ಠ_ಠ ლ)
#bialystok
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@szatyl: Nie wiem gdzie byłeś, ale ja nigdzie się z tym nie spotkałem. Ani w Kingu na rynku, ani w budce typu Premium Kebab na Słonimskiej. Ani w tych "tureckich".
- 5
@zioomek: łatwiej pisać kiedy nie płonie
konto usunięte via Android
- 2
- 21
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
Jakie firmy/marki świadczą usługi wypożyczeń hulajnóg? Potrzebuje najpełniejszą liste z całego kraju.
Prosze nie dublować wpisów/firm
Prosze nie dublować wpisów/firm
- 3
o ciekawe co sie stalo XD
#bialystok
#bialystok
źródło: comment_Rp4qrfFvI5hRQdvvIIERefOdBmuCfJNY.jpg
Pobierz- 14
konto usunięte via Android
- 4
Kogoś p------o chyba xD
#bialystok #z-------------j
#bialystok #z-------------j
źródło: comment_sjMpoEgGzK9qzyy3sH4ASQG0zVLZJXvn.jpg
Pobierz@emcter: Już do nich dzwonie żeby obniżyli trochę to grzanie bo faktycznie przesadzili ostatnio
























