Dawno nie jeździłem autobusem ale te nowe volva hybrydowe są jakieś takie większe w środku i przyjemniejsze niż te Solarisy (。◕‿‿◕。)
Panie @sultanomariano kiedy zarobisz na więcej takich przyjemnych autobusów
#bialystok
Panie @sultanomariano kiedy zarobisz na więcej takich przyjemnych autobusów
#bialystok
























#bialystok