Dawno nie jeździłem autobusem ale te nowe volva hybrydowe są jakieś takie większe w środku i przyjemniejsze niż te Solarisy ()
Panie @sultanomariano kiedy zarobisz na więcej takich przyjemnych autobusów

#bialystok
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zjem_Ci_nos no niestety. Jak jedzie, to jakoś się toczy, ale zanim rozbuja się do tych 50km/h to z siedem razy zmieni bieg, a za każdym razem jest dziura, jakbyś w osobówce sprzęgło wciskał.

No i moment kiedy przełącza silnik elektryczny na spalinowy to też jakaś porażka, nie dość że trwa to 3-4 sekundy, to jeszcze nie dość, że nie ma wtedy mocy, to jeszcze autobus praktycznie staje w miejscu. G ó
  • Odpowiedz
@twinzpl: certyfikat ogólnoswiatowy potwierdzający znajomosc języka, generalnie sam robiłem i moge powiedzieć, że nauka pod FCE nijak ma sie z praktycznym angielskim, ale jest honorowany globalnie.
  • Odpowiedz
Gdzie po internet w #bialystok, umowa max na rok, tak z 50mbps w rozsądnej cenie? Miałem taką ofertę z netii, tj internet + tv za 50zł/mc, ale nie chcą mi przedłużyć na rok tylko na dwa, w związku z czym chcę się przenieść.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy to jednak Janusze motoryzacji. Na S8 przy wjeździe do #bialystok jest teraz zwężenie. Kończy się lewy pas i wszystkie pojazdy muszą zjechać na prawy. I co? I Cwaniaki zaraz zjechać od razu na prawy pas to jadą lewym aż do końca i generują korek.
Dzisiaj jechałem do pracy, zobaczyłem znak że lewy pas kończy się za 1500 m, od razu kierunkowskaz i zmieniam pas na prawy. No ale czemu
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach