czy by kto polecił dobrego dermatolog od trądziku #bialystok
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
16
10.000 zł odszkodowania od prawicowej blogerki

Nie wiem, czy dotarła do was informacja, że Sąd Okręgowy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego uznający tę Panią - w procesie karnym - winną pomówienia Prezydenta Miasta Białegostoku. Musi też ona zapłacić...
z- 10
- #
- #
konto usunięte
- 4

piotre-gie
- 2
taktyk

grzesiecki
via Android- 2
@Niedoszly_kierowca ja by polecił, ale zapomniał, bo dawno był
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@iMarek22: a to nie ten swir co zima w podkoszulku lata?
- 4
Cały rok na rowerze w podkoszulce - czy śnieg, czy deszcz, czy upał
@futbolski: powódź w Białystokie? Biała może pokazać takiego pazura?
- 13
fajne były te stare komisy - namiastka allegro czy londyńskich lumpeksów, gdzie za kilka złotych można było znaleźć coś fajnego.
#bialystok #gimbynieznajo tag do obserwowania/czarnolistowania - #bialystokprzedwczoraj
#bialystok #gimbynieznajo tag do obserwowania/czarnolistowania - #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_rYZllM45LFMlnGRmIblOGwzYevK9uHc2.jpg
PobierzNie jest wam wstyd mieszkac w takim '' miescie '' ??
#bialystok
#bialystok
- 9
@Zagmadfany2: w takim to znaczy jakim?
- 19
@Zagmadfany2: musisz brylować na salonach ze swoim poziomem humoru.
Przeglądam poziom wód na rzekach i znalazłem coś ciekawego ( http://monitor.pogodynka.pl/#map/23.4597,53.6571,11,true,false,0 )
Rzeka Sidra, dopływ Biebrzy. Jej aktualny stan to aż 504 cm. To są nizinne tereny, rzeka płynąca przez łąki, szeroka na 2-3 m. Ot, taki większy rów. To aż niemożliwe, że tam jest tak głęboko, chyba że z warstwą torfu :) Ktoś zna tą rzeczkę płynącą obok Dąbrowy Białostockiej?
GSV:
https://www.google.pl/maps/@53.6424205,23.4482061,3a,75y,356.86h,59.82t/data=!3m7!1e1!3m5!1soeGR0n3toxE1sm0hZ1uIwg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DoeGR0n3toxE1sm0hZ1uIwg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D320%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
#bialystok #augustow #podlasie
Rzeka Sidra, dopływ Biebrzy. Jej aktualny stan to aż 504 cm. To są nizinne tereny, rzeka płynąca przez łąki, szeroka na 2-3 m. Ot, taki większy rów. To aż niemożliwe, że tam jest tak głęboko, chyba że z warstwą torfu :) Ktoś zna tą rzeczkę płynącą obok Dąbrowy Białostockiej?
GSV:
https://www.google.pl/maps/@53.6424205,23.4482061,3a,75y,356.86h,59.82t/data=!3m7!1e1!3m5!1soeGR0n3toxE1sm0hZ1uIwg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DoeGR0n3toxE1sm0hZ1uIwg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D320%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
#bialystok #augustow #podlasie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@tmsz: Parę drzew to akurat sama atrakcja. Nigdy nie brałem tej rzeki pod uwagę na spływ, a teraz będę już miał ją na oku :)
Wybieram się jutro do stolicy podlasia
#bialystok
Ile czasu trzeba sobie rezerwować na stanie w porosłach?
#bialystok
Ile czasu trzeba sobie rezerwować na stanie w porosłach?
@Niedoszly_kierowca jedź przez Choroszcz ominiesz wszystkie korki
@Niedoszly_kierowca: Skręć w Choroszczy i nie stój w ogóle
@Maslo_Z_Chlebem: mistral
- 3
@MilegooDnia490: peleton, milsport
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Gdzie w #bialystok zamienię euro na pln? Chodzi o monety 1,2 euro.
- 3
@MechanicznyTurek: Chociaż to, to nic. Z Jednego skrzyżowania widać Zamość i Siedlce XD > Guugle maps
- 15
#bialystok tag do obserwowania/czarnolistowania #bialystokprzedwczoraj
źródło: comment_m1t4nSslS7a7gcOrM6cbiiMjb0xwsNha.jpg
Pobierz- 13
konto usunięte via iOS
- 1
http://b1.pl/spotted/komentarze/?post=2349230671786728 #bialystok #archiwumx #wiadomosci To tutaj tylko zostawię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@enterex: o co cho?
Mirki znacie jakiś fachowców od renowek, albo kogoś kto ma clipa?
#bialystok
#bialystok
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Podlasianin_bozy: Auto Bartek Bajuk Bartosz gdzieś telefon powinieneś znaleźć w internecie. Facet specjalizuje się tylko w Renault. Wcześniej w oficjalnym serwisie a od kilku lat na własnej działalności.
konto usunięte via iOS
- 0
Mirki, potrzeba mi (a właściwie dla mojej siostry) mechanika w #bialystok lub okolice.
Pacjent: Suzuki Swift, 2006, 1.3
Trzeba sprawdzić zawieszenie - stukanie/dzwonienie w przednim prawym kole, przy skręcaniu w prawo, hamowaniu i na nierównościach. Był na pełnym serwisie zawieszenia u innego mechanika i widocznie coś z-----i, a ona nie chce już do nich więcej jechać.
Cenowo
Pacjent: Suzuki Swift, 2006, 1.3
Trzeba sprawdzić zawieszenie - stukanie/dzwonienie w przednim prawym kole, przy skręcaniu w prawo, hamowaniu i na nierównościach. Był na pełnym serwisie zawieszenia u innego mechanika i widocznie coś z-----i, a ona nie chce już do nich więcej jechać.
Cenowo
Kumpel podesłał to podaje dalej. Wiecie że w #bialystok jest pierwsza ciężarówka w Polsce jeżdżąca na #lng ? Właśnie ruszyła w trasę po Europie, można oglądać na #youtube
https://www.youtube.com/user/kubik1988
https://www.youtube.com/user/kubik1988
- 3
@wykopyrek: no widzisz a ciężarówka na lng pierwsza
- 1
@robaczek147: dla precyzji, pierwsza tego modelu, była już poprzednia z 9-litrowym silnikiem, ale ani to udźwig, ani to zasięg miało. A tą można już spokojnie 40t DMC przeturlać z jednego końca EU na drugi, bo silnik 12l robi już normalną robotę z pełnym załadunkiem.
Także pierwsza w Polsce w "pełnowymiarowym długodystansowym transporcie międzynarodowym".
Także pierwsza w Polsce w "pełnowymiarowym długodystansowym transporcie międzynarodowym".



















