Wpis z mikrobloga

Czy można zrobić większego fikołka niż ślepo wierzyć w redpill?
Redpillowe wykopki:
- "Hehe pa mati feministka, pa jakie te kobiety są głupie. One wierzą, że za cale zło świata odpowiadają faceci i kobiety mają za mało praw, beka z nich"
Tymaczem redpill:
- "faceci mają za mało praw i całe zło świata to kobiety, no mówie ci ziom, dlatego musisz wiedzieć" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czym się różni redpill od feminizmu? NICZYM.
- Feminizm po prostu zrzuca winę na facetów
- Redpill zrzuca całą winę na kobiety (i czasami na simpów)
- Feminizm uczy kobiety jak wykiwać facetów
- Redpill "uczy" facetów jak "wykiwać" laski (na dodatek nieskutecznie bo tylko wykopek z 30IQ uwierzy, że do 35 latka z zakolami, łysiną, siwizną, zmarszczkami, brzuchem, zarobkami 10k netto, 50m2 klitą i dacią logan czy inną multiplą w leasingu będą podbijać 20-25 laski, która mają dostęp do 190-200cm oskarków z kręconymi włosami, pędzlami, kawalerkami i mustangami kupionymi przez starych za gotówkę jako prezent na 18 urodziny).
- feministki mają twitterka i forum - wiżaż
- redpillowcy mają kanały youtube i forum - wykop

Widzicie jakieś różnice? Żadnych nie ma! A pisze tego posta, bo mi się wyświetlił jakiś kanał musisz wiedzieć i gość przez 40 minut pierdzielił o tym jak SMV szczytuje dla faceta z zakolami i łysiną w wieku 35-40 lat i jak wtedy wyrywa 20-letnie modelki i rzekomo laski będą ściagąć majtki przez głowe dla jakiegoś trochę bogatszego biedaka 10-15k netto. Co wy jeszcze wymyślicie? Najpierw Jordany Petersony, potem Andrew Taty, krzychu z uwodzenia w dzień i teraz takie kanały.

Jest tyle dowodów dookoła na nieskuteczność/niekompletność redpillu i prawdziwość blackpillu, a ludzie dalej głoszą jakieś teorie że wystarczy zarabiać 10k i pójśc na siłownie, 35 lat wybije i ruchasz 20 latki bo masz SMV 500, to takie proste! Redpill to niekompletny blackpill, który nie może być stosowany i brany w izolacji! Redpill może być uzupełniem do blackpillu, ale nie musi, bo blackpill to samowystarczalna, niezależna prawda opisująca prawa, jakie rządzą tym padołem.

Dlaczego blackpill stoi ponad tym wszystkim? Bo blackpill jedzie równo zarówno z redpillowcami, jak i feministkami. Nie zrzuca winą na żadną z płci, pokazuje że wszystkie sztuczki są krótkoterminowe. Blackpill nie wini kobiet za #!$%@?, tylko pokazuje prawdę, że to natura nas tak zaprojektowała, że kobieta traci głowę dla przystojnego samca 190cm z ładną twarzą, a gardzi karłem 175cm z zakolami. Podczas gdy redpill wszystko upraszcza do jakiejś kasy i statusu i udawania alpha mając 175cm i zakola. Bez mordy i wzrostu mając kase i status i udając samca alfa jesteście trochę lepszymi beciakami, taki beciak 2.0 Ale dalej beciak, redpill to krypto-bluepill i zdania nie zmienię.

Pies z gatunku yorka nigdy nie będzie owczarkiem niemieckim czy owczarkiem kaukaskim. Facet z gatunku 175cm karzeł zakolakowy nigdy nie będzie się równał z facetem z gatunku oskarskiego-czupryniastego-ostroszczękiego 190cm

Dlatego musicie wiedzieć.
#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #depresja
  • 21
@olaf_wolominski: dokładnie. To PUAsi zapoczątkowali taki nurt

1. Musisz mieć ciekawe życie! Kobieta to ma być dodatek! Kobieta to nie może być centrum twojego świata

2. Jak chcesz mieć kobiety bez praktyki? Musisz chodzić do klubów co weekend i zagadywać, codziennie 5-10 kobiet na ulicy, czytać książki z tematyki uwo arcy-mistrz uwodzenia tom 21 3700 stron o mowie ciała i obniżaniu głosu. No i jeszcze musisz chodzić na siłownie i jeszcze
P.....c - @olaf_wolominski: dokładnie. To PUAsi zapoczątkowali taki nurt
 1. Musisz m...
@Pozytywny_gosc: nie przypominam sobie by TheRedPill kogokolwiek obwiniał o cokolwiek.

TheRedPill zawsze był tą pierwszą fazą - świat jest #!$%@?, działa jak działa, nic z tym nie zrobisz. Ale możesz coś wyciągnąć dla siebie i wciąż zasmakować życia.

MGTOW był odnogą TheRedPilla - bo o ile TRP miał dać ten smak życia, to jednak istniało ryzyko, że zostaniesz #!$%@? na Marsa bez biletu powrotnego. Tutaj główną argumentacją były nagminne problemy z
@Pozytywny_gosc i też uważam, że redpill to w pewnym sensie kontynuacja bluepilla tylko, że już świadoma pułapek i tego jak to wszystko działa. Tyle, że nie do końca tak jest bo redpill mówi ,,rób jak uważasz", a nie jak bluepill ,,przeszlość nie ma znaczenia, liczy sie milosc", ,,kazdy zasluguje na 2 szanse". Redpillowcy twierdza, ze nie akzdy zasluguje na druga szanse a tak w ogole to najczesciej nikt nie zasluguje, bo wartosciowa
@Pozytywny_gosc: oho, dysonans poznawczy ukłuł i spowodował dyskomfort, to myk skasowanie posta xD żałosne, nie potrafisz merytorycznie odpisać to będziesz stosować cenzurę, feminazistki byłyby dumne z takiego cancellowania
@Ksut_Melodi poprawiłem błędy logiczne w twoim komentarzu

Tutaj jest faktycznie punkt wspólny tych dwóch ideologii ale różnią się tym, że redpill chce walczyć o prawa mężczyzn co nie pomogłoby kobietą (namawianie do braku ślubów które zabezpieczają kobietę, możliwość wygodnej ucieczki i zostawienia kobiety samej z dzieckiem, branie sobie młodej naiwnej 20-25 latki mając 10-15 lat więcej czyli grooming, oszukiwanie, manipulacje młodą kobietą dopóki jest ładna i daje dupki, a jak jej się
@kompek oho, dysonans poznawczy ukłuł i spowodował dyskomfort, to myk czarnolistowanie. Żałosne, nie potrafisz merytorycznie odpisać to będziesz stosować cenzurę, twoi koledzy redpillowcy byliby dumne z takiego cancellowania

To ja mam dla ciebie gre - wstaw mi tutaj linki do 5 badań które obalają blackpill/potwierdzają redpill/pua czy inne gówno którym się karmisz. Ja wstawiam moje profesjonalne i uznane badania, zaczynam:

https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill
https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
https://www.wykop.pl/wpis/66075307/blackpill-essentials-v2-wojna-plci-spoleczenstwo-f/
@Pozytywny_gosc: Wejdź na blog pamiętnik podrywacza to będziesz miał jakiś obraz. Komu zależy żeby publikować statystyki podrywu i badania jak metody puasów wpływają na wyniki? Statystyki nie są zachęcające i mogłyby zniechęcić do zakupu materiałów albo uczestnictwa w kursach uwodzenia za grube tysiące.
@Pozytywny_gosc: Tak, i wiesz co takiemu jednemu zwolennikowi PUA napisałem? Że normalny i zdrowy psychicznie mężczyzna nie wytrzyma ogromnej ilości odrzuceń na ulicy, to mi odpisał że mężczyzna jak jest silny to nie przejmie się odrzuceniem. No tak, pewnie dzięki tym technikom da się spowodować żeby z 1 na 100 aż 2 na 100 dziewczyn się zgodziło umówić na randkę ale to i tak marny wynik. O szansach na dupcenie to
@daro1: dokładnie, pewnie jakiś peldzej tak napisał. Przecież ja też jako eks pua mający za sobą 500+ zagadań do kobiet i zerową, powtarzam zerową skuteczność (nawet koleżanki z tego nie było) powtarzam i uświadamiam, że każde zagadanie do kobiety to jest jak rysa na samochodzie. Jedna, dwie - przymkniesz oko. Ale 100 rys to już cię zaboli niesamowicie. Auto możesz pomalować, a psychiki nie naprawisz, większość PUA kończy z niesamowitą depresją,