Wytłumaczycie mi jaki tutaj jest #wygryw?

Najprawdopodobniej 27-letni prawik znalazł sobie laske i już rok później ślub i bombelki - jasno to wskazuje, że laska sama ma już okolice 30 roku życia, bo tempo jest nieziemskie. Każdy rozsądny facet po pierwsze - zastanowi się 5 razy zanim weźmie ślub w matriarchalnej polsce a po drugie, jeżeli jest rozważny i rozsądny to weźmie ślub po 4-5 latach, ponieważ pierwsze 2-3
P.....c - Wytłumaczycie mi jaki tutaj jest #wygryw?

Najprawdopodobniej 27-letni pr...

źródło: comment_1665054843LJlNJ9Q37OqfZ7bwr1VCjS.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Awansował na normika po prostu. Wszyscy zadowoleni. Państwo, rodzice, julka, jej rodzice. Chłop wypełnił swoje przeznaczenie. Teraz czuje się potrzebnym trybikiem w maszynie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: większość wykopu jest zbluepillowana i takie sojaki jeszcze mu przyklaskują xD pamiętam jak jeden sojarz który po roku znajomości z jaką babą kupił jej nowy samochód z salonu i jeszcze się tym chwalił na wykopie a inni mu przyklaskiwali, to dopiero jest przegryw i oczy zalepione spermą
  • Odpowiedz
@harold97: ewidentnie widać, że chłop jest 1-2/10 atrakcyjniejszy. To jest uniwersalny wzór, znak czasów

Ale normiki będą krzyczeć, że na ulicy są sami karły-zakolaki-yebaki z modelkami.
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: "jesteśmy kobietami, nie wiemy czego chcemy, ale się tego DOMAGAMY!"
przyjmujemy, że to nie przypadkowy dobór piosenki i nie chodzi o fajną melodie, lecz o słowa w utworze.
Widzę dwie wersje:
1 Ona mówi w ten sposób, że chce Ciebie, ale ma obawy i wątpliwości. Rozwiej te wątpliwości. Nie chodzi o dosłowne zaskakiwanie jak w piosence, ale o to byś dał jej pewność, że też poważnie o niej myśłisz.
2 atencyjna laska
  • Odpowiedz
"Nie musisz być najlepszą wersją siebie, jeśli nie chcesz" - możesz być otyła, nie dbać o dietę i inne pierdoły.
"Nie musisz wspinać się po szczeblach kariery, jeśli twoje obecne finanse ci wystarczają" - albo jeśli masz ładne cialo to łatwo uda ci się zdobyć betabankomata, którego wydoisz na kase. Skup się na imprezach i skakaniu na karuzeli, na złowienie bogatego naiwnego redpillowca przyjdzie czas po 30 roku życia
" Nie musisz się odchudzać,
P.....c - "Nie musisz być najlepszą wersją siebie, jeśli nie chcesz" - możesz być oty...

źródło: comment_1664914432gBluIl3n0gYWcK3N2wpQtC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: tak, to jest kolejna odsłona słynnego wahadła normika™. Kiedy podziela opinię naukowców to święta nauka™, foliarzu jak możesz podważać fakty i badania, kiedy nie podziela opinii naukowców to haha niezłe badania, patrzcie go, ma badania na swój brak dziewczyny, wyjdz do ludzi incelu
  • Odpowiedz
To wszystko wasz wybór.

@nad__czlowiek: Akcje danej osoby w danym momencie są zdeterminowane przez jej organizm, jakikolwiek "wybór" to tylko złudzenie.

Tu należy się zastanowić nad tym co determinuje dane zachowania.

są goście, którzy również jak te laski wychodzą non stop do ludzi, na planszówki, razem w góry, nad morze, różne wspólne wycieczki i eventy i sorry, z lewnistwa jesteście 100 lat
  • Odpowiedz
Miałem swoją Agnieszke #divyzwykopem która robiła głębokie gardło za 70 zł ( później podniosła cenę
do 100 PLN ale ja dalej płaciłem 7 dych) i spotykałem się z nią z początku co drugi dzień (to było w 2015 )
i ona mi mówiła, że spotyka się tylko ze mną...
Ale ja w to nie wierzyłem, zresztą później miałem dostęp do jej maila i się potwierdziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bierzcie przykład z Darka - w wieku studenckim olejcie naukę za wszelką cenę, chodźcie na imprezy, poznawajcie NORMALNE kobiety,


@Pozytywny_gosc: Redpillowy i Bluepillowy cope, że na Tinderze to jakieś kobiety z Wenus na wycieczce na Ziemię tylko są, a nie po prostu zwyczajne laski, które założyły tam konto.

To tak samo jakby powiedzieć, że przegryw zachowuje się jak przegryw, bo ma konto na wykopie.
  • Odpowiedz
Chyba nie wierzysz w to, ze jak poznasz laske w wieku 27 lat co miała 3 partnerów ze związku, 10 FWB i 20 ONS, że skończysz z nią jako szczęśliwą żoną i mamą?


@Pozytywny_gosc: Zawsze się znajdzie jakiś naiwniak który tak myśli. Tak samo jeśli dowiesz się, że kiedyś kobieta dorobiła rogi jakiemuś innemu typowi to nie martw się - tobie też to zrobi bo nie jesteś nikim wyjątkowym a
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Podstarzały, żenujący erotoman (jak sam przyznał jego kolega) i spermiarz - nie myślał, tylko ruchał jak leci plus pakował swoją ciężko zarobioną kasę w babę (pomógł jej ukończyć aplikację, a ona jest co miesiąc płatna prawie tysiąc złotych + egzaminy w cenie zależnej od średniego wynagrodzenia w kraju). Takich to mi nie żal. Typowy redpillowiec i spermiarz, nawet jest ścięty prawie na łyso i ma giga zakola w "swoim
  • Odpowiedz
Moje wyniki na portalach randkowych :

-Badoo jeśli mam parę to ultra gruba dziewczyna/brzydka która totalnie jest dla mnie asexualna.Ogólnie odnoszę wrażenie że paruję mnie celowo z tymi które totalnie nie mają powodzenia na tych portalach randkowych. Typowo żebym siedział dalej i kupował premium ale na zasadzie żebym nie miał szans nic zyskać
-Tinder wpadają mi ładne dziewczyny w pary ale.... zazwyczaj 200km dalej/ + te które mają w opisie tylko IG. Tak jakby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki los czeka naiwnych redpillowców czekających na mityczne hehe szczytowanie SMV - wyprowadzka do jakiegoś kraju 3 świata, filipiny czy inna tajlandia i znalezienie tam baby. W pakiecie utrzymywanie jej wujków, cioć, dziadków, babci, dzieci, kuzynek i najbliższych sąsiadów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Redpillowy beciak czyli bluepill bankomat 2.0 alfa

#redpill
P.....c - Taki los czeka naiwnych redpillowców czekających na mityczne hehe szczytowa...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach