Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie czytam te posty gdzie faceci narzekają na brak powodzenia przez niski wzrost oraz kiepski wygląd. Głowa do góry! :) Pewnie jesteście młodzi i tak piszecie. Otóż do max 25 roku życia u kobiet tak jest. Potem różowe patrzą u faceta już tylko na pieniądze :) jeżeli jakaś kobieta mówi, że nie patrzy na to - najwyraźniej kłamie :) więc jak się facet zdecydowanie dorobi oraz podzieli się z kobietą to można spokojnie myśleć o związku. Albo kasa, albo dziewczyna.

Na swoim przykładzie to omówię. Miałem bogatych rodziców. Temu też miałem ogromne powodzenie u wszystkich dziewczyn w klasie. Było to sztuczne - temu też nie byłem zainteresowany tego rodzaju powodzeniem.

Potem myśląc, że będę miał mega powodzenie takie jak w klasie - zacząłem szukać przez internet. Tam już dziewczyny nie wiedziały czy jestem majętny. Jakież zderzenie z rzeczywistością tam przeżyłem. Mój wygląd nie był żadnym wyznacznikiem. Dziewczyny wiedziały tyle, że byłem tylko studentem. Bezrobotnym? Tak, bezrobotnym. No to jakoś zainteresowanie moją osobą nie było takie wielkie jakie było w liceum. Byłem tylko osobą którą nie interesowała się żadna dziewczyna. Niczym duch. Aż byłem w szoku, bo myślałem, że to nie chodzi o pieniądze. Co więc było nie tak, skoro wygląd niewiele się zmienił, charakter był taki sam? No właśnie.

Ale ok. Przyszedł czas końca studiów. Ukończyłem studia, świetna praca, super pensja. Nagle dziewczynom mówię, że poszedłem do pracy w zawodzie. Jesteś programistą? Tak. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie moje wady stały się zaletami. Nagle moje powodzenie było takie same a nawet WIĘKSZE niż w liceum. Zacząłem wtedy korzystać z tych dziewczyn. Mogłem być zły, nie mieć szacunku do kobiet. I wraz mnie kobiety kochały. Gdy byłem bezrobotnym studentem - od razu kończyło się to blokadą. I co było dalej? Ich faceci się pieklili na nie i na mnie, bo byłem bardziej przez nie kochany niż przez ich facetów.

Postanowiłem zerwać kontakt ze wszystkimi kobietami. Świadomość, iż kobieta kocha mój portfel a nie mnie jest przerażająca. Zdecydowanie łatwo to sobie uświadomić i żyje mi się z tą myślą lepiej. Dlatego darujcie sobie spermiarze dawanie atencji. Jesteście na PRZEGRANEJ pozycji. Nie wierzcie, że to wina wyglądu czy wzrostu czy innych pierdół. Chyba, że macie 15-20 lat, wyjątkowo 25 lat. Nawet Chad z biednej rodziny nie jest Chadem. Chyba, że ma dobrą pracę. Jeżeli nie wiecie - przekonacie się. Kobiety są bardziej przebiegłe, niż Wam się wydaje.

#zwiazki #seks #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #po30 #tfwnogf #zalesie #badoo #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6330b59719b51b563fee4b22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 50
Postanowiłem zerwać kontakt ze wszystkimi kobietami. Świadomość, iż kobieta kocha mój portfel a nie mnie jest przerażająca. Zdecydowanie łatwo to sobie uświadomić i żyje mi się z tą myślą lepiej. Dlatego darujcie sobie spermiarze dawanie atencji. Jesteście na PRZEGRANEJ pozycji. Nie wierzcie, że to wina wyglądu czy wzrostu czy innych pierdół. Chyba, że macie 15-20 lat, wyjątkowo 25 lat. Nawet Chad z biednej rodziny nie jest Chadem. Chyba, że ma dobrą pracę.
@HFL-przed-30:

To co się liczy najbardziej to charakter, charyzma, pewność siebie, poczucie humoru, pasje


Chyba chciałeś powiedzieć wygląd, wzrost, budowa szkieletu i temperament.

Są badania pokazujące, że charakter sam w sobie nie jest tak istotny. Tzn. możesz być najbardziej podłym, cynicznym i egocentrycznym typem, ale dopóki masz odpowiedni temperament, to wszystko jest w porządku.

@AnonimoweMirkoWyznania:

Świadomość, iż kobieta kocha mój portfel a nie mnie jest przerażająca


Kobieta nigdy nie kocha
Chyba chciałeś powiedzieć wygląd, wzrost, budowa szkieletu i temperament.


@Eteres: Nie.

Są badania pokazujące, że charakter sam w sobie nie jest tak istotny. Tzn. możesz być najbardziej podłym, cynicznym i egocentrycznym typem, ale dopóki masz odpowiedni temperament, to wszystko jest w porządku.


@Eteres: Na to co powiedziałem także są badania
https://www.national-geographic.pl/artykul/jak-flirtowac-zeby-osiagnac-upragniony-cel-naukowcy-wyjasniaja-to-prostsze-niz-nam-sie-wydaje-220620042150
LojalnyLemur: @Humdinger: obecnie masz 0 plusów i każdy to zrozumiał. Ale rozumiem, że różowa pisze albo kazała niebieskiemu coś w tym stylu napisać co by dokuczyć autorowi posta
@Ksut_Melodi: Chad zawsze będzie chadem? W wieku 70 lat chad bez zębów i z siwymi włosami oraz laską xD chłopie o czym tym piszesz? xD
@majanga: aż wlazłem na Twój profil i spojrzałem jak na mirkoblogu pisałeś, że 9 miesięcy
SilnyBizon: @Humdinger: obecnie masz 0 plusów i każdy to zrozumiał. Ale rozumiem, że różowa pisze albo kazała niebieskiemu coś w tym stylu napisać co by dokuczyć autorowi posta
@Ksut_Melodi: Chad zawsze będzie chadem? W wieku 70 lat chad bez zębów i z siwymi włosami oraz laską xD chłopie o czym tym piszesz? xD
@majanga: aż wlazłem na Twój profil i spojrzałem jak na mirkoblogu pisałeś, że 9 miesięcy
SzklanaLama: Każda kobieta będzie zwracała uwagę na to czy zarabiasz, by przypadkiem nie trafić na lenia, którego będzie trzeba utrzymywać, a dzieci będą się wstydzić za takiego ojca. To biologicznie uwarunkowane, tak jak u facetów przywiązywanie do wyglądu u kobiet. Nie zgadzam się tylko, że musisz być ch.j wie jak majętny. Twój sposób bycia, inteligencja i schludny wygląd też się licza oczywiście. Pieniądze przyciągają ale tylko chwilowo.
---

Zaakceptował: karmelkowa
ChytraAnia: @typowyWykopekMizogin: no właśnie Twój post
@Eteres: potwierdzam w pełni 1 akapit. Z 2 też. Ale z 3... co będzie gdy facet będzie miał wygląd z siwymi włosami, łysy, zakola, bez zębów, garbiący się, chodzący ledwo z laską? Każdy CHAD się kiedyś starzeje - zwłaszcza po 26 roku życia...
@Adulanev: właśnie mnie ten problem nie dotyczy, bo nie mam różowej. Pytaj innych - ewentualnie uświadom tych facetów którzy
nigdy? Nigdy? Nigdy? Mechanizm obronny widzę się załączył


@AnonimoweMirkoWyznania: Żaden mechanizm obronny. Wielokrotnie próbowałem laską zaimponować hajsem. Zawsze zostałem spławiony. Laski z którymi byłem to takie, które sam hajs miały.

To tak jakbyś pisał, że facetom w związku nie zależy na seksie i nigdy jego nie chcą xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Facetom zależy w związku na seksie, ale nie tylko na seksie

Powiedz to tym którzy uważają, że trzeba być chadem, mieć
@AnonimoweMirkoWyznania źle zrozumiałeś panie anonim. Chad nie zawsze będzie chadem ale chad zawsze ma powodzenie. Dopóki chad jest chadem to ma powodzenie. I tak jest od 12 roku życia (początek dojrzewania) do 40-45 roku życia u niektórych. Czyli, może nie do tak późnej starości ale dłuuuugo. I to niezależnie od tego ile zarabia. Może wyrabiać najniższą krajową, a i tak będzie miał powodzenie jak się na przykład przejdzie na taką imprezkę. Może
@CloudSpanner:
OP trolluje z anonima i myśli, że się nabierzemy. Pensja 15-20k do ręki nie robi na normalnych kobietach z miasta żadnego wrażenia. Bo one same zarabiają około 10k na pozycji zwykłej biurwy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Celuje w wiejskie karyny z dzieckiem dla których każdy grosz się liczy. Blachary biurowe co maja ciut oleju w głowie celują w wlascicieli firm Ew. w dyrektorów korpo. Bezrobotne i dzieciate polecą na wypłatę programisty, a
@BurzaGrzybStrusJaja: Gdyby pensje typu 10-15k zapewniały powodzenie to wykop by nie był miejscem gdzie chłopy narzekają na powodzenie tylko wstawiają ciągle zdjęcia nowych Juleczek jakie obracają. Atrakcyjne i inteligentne kobiety mogą polecieć na kasę ale nie 10-15k tylko ludzi, którzy obracają już kapitałem o wartości milionów -> posiadanie kilku mieszkań pod wynajem, własna firma etc a nie korposzczur na kontrakcie.

Inaczej jak celujesz w biedne wiejskie karyny i blachary dla których