Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem ochotę trochę się napić ale nie bardzo miałem z kim wiec odpaliłem tindera i napisałem do sparowanych lasek czy wyskakują dziś na drinka. Jedna od razu się zgodziła, napisała, ze o 17 kończy i ok 18 będzie gotowa na wyjście. Ja pojechałem wcześniej już na miasto tak się pokręcić i stwierdziłem, ze jednak nie chce mi się z nią widziec i pójdę na kilka szotów sam, może się kogoś pozna. Laske w ogóle zablokowałem XD 184cm wiec trochę za wysoka jak dla mnie ale z wyglądu bardzo ładna, teraz trochę żałuje xd
Przy barze napilem się z barmanem, zagadałem do dwóch dziewczyn i się z nimi napilem. Posiedziałem może z 2h i stwierdziłem, ze idę na dworzec na autobus. Nie jestem ze stolicy wiec zapytałem paru osób czy wiedza skad odjeżdża taki i taki autobus ale nikt nie wiedział. Dosiadłem się do dwóch dziewczyn i zapytałem czy one mi powiedzą. Zgodziły się, powiedziały ze muszę poczekać 15min i podjedzie. Mówię ok dzięki i tak luźno sobie zaczęliśmy rozmawiać, ze one tez czekają tylko na pociąg i musza siedzieć tu jeszcze 3h. Zapytały, czy nie dotrzymam im towarzystwa bo wydaje im się w porzadku. 3h sobie pogadaliśmy, okazało się ze to lesbijki tak w ogóle ale dla mnie luz. Pożegnaliśmy się, wymieniliśmy insta bo chcieliśmy się jeszcze złapać po świętach.

Wczoraj do mnie napisała z rana czy nie chce wpaść do nich posiedzieć i się napić a ze nie miałem planów to się zgodziłem. Fajnie się rozmawiało ale godzina już pozna wiec chciałem się zawijać a one z propozycja, ze mogę spać u nich i jechać z rana do rodziny. Mówię czemu nie, tylko gdzie mnie położą i czy maja jakiś materac. Odpowiedziały, ze skoro są lesbijkami to mogę spać z nimi, między nimi dokładnie xd i tak sobie leżeliśmy, one przytulone normalnie do mnie ja ręka na ich tyłku. Nic więcej nie było, posmyralem je po dupie one mnie pocałowały kilka razy i tak usunęliśmy. Rano śniadanie kawka jakby nigdy nic i sobie teraz siedzę i jem mandarynki. Po świętach tez się z nimi złapie, może jakos ukąsze temat trojkata skoro nie przeszkadzał im dotyk.

Uprzedzając - ładne dziewczyny, niekolorowe włosy jak coś XD i młode, 18 i 19 lat, pol roku razem. Kiedyś miały chłopaków ale coś im odbiło i są teraz lesbijkami xd fajnie by było jakby się udało, jak nie to i tak spoko mieć takie dwie znajome. #tinder #badoo
  • 8