Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@202492: Nie no, moja Anetka nigdy by tak nie zrobiła. My się kochamy. Do tego jest świetną gospodynią, bo zarabia najniższą krajową a kupiła sobie torebkę za 10 tysięcy - nie wiem, jak można tak świetnie zarządzać budżetem.
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Jezus maria przecież te laski dopiero skończyły 30 lat, przecież to jest tragedia, wygladaja obrzydliwie :/ Facet wali dynks tydzień w tydzień od 16 roku życia, a wyglada o niebo lepiej niż te laski w wieku 30 lat :O I to majac całkowicie w-----e w własny wyglad
  • Odpowiedz
Jak znaleźć dziewczynę? Studia zawaliłem, zresztą były tam same kuce. W pracy też sami faceci bo techniczna.
Znajomych mam, ale rzadko na spotkaniach są jakieś nowe osoby, sami znaleźli dziewczyny na portalach randkowych.
Mam zainteresowania - nauka języka obcego (ale nie ma grupowego kursu stacjonarnego w moim mieście...), informatyka,
Nie chcę chodzić gdzieś tylko po to, żeby mieć szansę poznać dziewczynę.
Jak sytuacja na #tinder i #badoo ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro zadajesz takie pytania to prawdpodobnie już nie znajdziesz nigdy. Normalni ludzi robią to naturalnie. I nie ma sensu słuchać, że będzie lepiej. Zwykłe kłamstwo.


@Kamilo67: dokładnie, posiadanie dziewczyny to zwykły efekt uboczny posiadania normalnego życia. Wykopki nie rozumieją że jeśli chcą mieć dziewczyne to najpierw trzeba mieć to tego podstawę w postaci życia społecznego. Co dziewczyna będzie robić z takim typem który nie ma kolegów, nigdzie nie wychodzi, jest
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Weź pod uwagę że na tym wideo gość robił eksperyment w największym polskim mieście. Nie trudno się domyślić że na tinderze duże znaczenie ma lokalizacja i demografia w tej lokalizacji. Na prowincji nie ma wolnych singielek bo wyjechały do dużych miast na studia i do pracy a te kobiety które zostały dawno są zajęte.
Aby wyciągnąć jakieś dokładniejsze wnioski powinieneś udać się do dużego miasta na jakiś czas i
  • Odpowiedz
Nie martwisz sie, że w między czasie bedzie szukała innego bolca na tinderze?


@Mr_3nKi_: W momencie gdy zostaniemy para zrobimy obydwoje zawieszenie konta. Tam jest taka opcja o ile dobrze pamietam.
  • Odpowiedz
@koksiarz101: dziwne to jest. Na tym samym urzadzeniu ale na innych kontach jest ok. Mało tego na koncie w ktorym tego nie ma, mozesz przez wyszukanie wejsc bezposrednio w apke ale po zakonczeniu tworzenia profilu i tak dostaniesz komumikat ze "randki jeszcze nie sa tu dostepne". Przypuszczam, ze dopóki nie będzie widocznej tej ikony to i tak nic z tego. Tylko jak ją włączyć?
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: Ja to od roku jakos zauważam. Jest coraz więcej wysrywow w Wyborczej i innych szmatławcach, których jedynym celem jest w-----c ludzi i napuscic na siebie kobiety oraz mezczyzn. Konflikt sie dobrze sprzedaje, generuje nowe odsłony na stronach. Wiec ci pozalsieboze dziennikarze produkują teraz tego na potęgę.
  • Odpowiedz