Czy wybielał ktoś zęby metodą nakładkowa żelem, który trzeba nosić 4 godziny dziennie? Czy były jakieś efekty? Jakie stężenie żelu najlepiej kupić bo widzę że jest 10, 16, 22, 35 i 44 %?
#dentysta #stomatologia #zeby #wybielaniezebow
#dentysta #stomatologia #zeby #wybielaniezebow












#kryptowaluty