Wpis z mikrobloga

dzisiejsze przemyślenia,
w ramach przypomnienia i może uświadomienia pewnej części (chociaż łudzę się, że nie ma wśród nas, aż tak głupich xD)
mowa o wzroście
po raz kolejny faceci sami sobie pętlę na szyję zakładają
jawnym i powszechnym zjawiskiem jest zawyżanie przez mężczyzn swojego wzrostu o 3/5 cm, a może czasami jeszcze więcej
jeśli taki pustak przychodzi na spotkanie z myślą, że ma przed sobą chłopa 182, a w rzeczywistości jest to np. 177, to dlaczego się dziwicie, że poprzeczka dotycząca wzrostu jest cały czas podnoszona?
zapraszam do dyskusji

#wzrost #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #badoo
  • 9
ja mam 190 i nie zakłamuję nic. To mam babom mówić że mam 193?


@sots: Mam troszeczke mniej i też nie zakłamuje. Śmieje się jak tutaj pisza, że już chyba połowa młodych chłopów to ma 185cm i więcej a ja wychodze i dalej widze, że jestem wyższy niż 95% facetów/chłopaków.
Śmieje się jak tutaj pisza, że już chyba połowa młodych chłopów to ma 185cm i więcej


@Syn_Tracza: Takie wnioski to efekt wspomnianego wyżej zawyżania sobie wzrostu przez facetów, większego wzięcia na buty z podeszwami 4 cm i więcej, zwłaszcza wśród młodych i powszechniejszego używania dodatkowo wkładek podwyższających do obuwia. Oprócz tego większość nie potrafi dobrze oceniać wzrostu na oko i ktoś takiego samego wzrostu wydaje się im trochę wyższy.
@sots: dla jasności, też nie narzekam na swój wzrost
mój wpis odnosi się do często opisywanej na wykopie "inflacji wzrostowej", którą faceci sami sobie ufundowali ( ͡º ͜ʖ͡º)