Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #szaramyszkadlaanonka #przegryw
Kurde ale mam protip. Założyłem ostatnio konto na tym boo app. Jest to taki tinder w połączeniu z twitterem. I tak jak na tinderze z moimy ryjem max 6/10 na dobrym zdjęciu miałem tydzień po założeniu 8 par tak tutaj z tymi samymi zdjęciami w 3 dni od założenia już prawie 50 i to w większości normalne dziewczyny takie szaremyszki typowe. Wiadomo nie jakieś modelki ale taki przedział
4-7/10 bym powiedział. Część nawet sama do mnie napisała i z dwoma mam już umówione spotkanie. Jedyny minus tej apki że mało osób w pl ją używa więc jak ktoś mieszka na zadupiu to raczej usless ale u mnie w wawie totalny wygryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@davidero69: tam to ich premium kosztuje 2-5 zł za miesiąc xD . Nwm ja odrazu to kupiłem na promce bo dla mnie to jakieś grosze kompletne a za 3 miesiące zapłaciłem 7 zł i jak narazie o wiele bardziej worth niż jakieś tindery platinium czy inne gówna kosztujące 50x więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@elonimusko: Na dole po prawej w wiadomościach. Tam masz ikonki kontaktów tj. osób które już się sparowaly z tobą a w zakładce prośby masz te co polajkowaly cię ale ty ich jeszcze nie
  • Odpowiedz