@viciu03: Zalezy czego oczekujesz. Jakbym jechal do nowo poznanej laski z zamiarem jakiegos macanka a nie dostalbym nawet buziaka to bym sie wkurzyl. Ale jakbym sie zakochal a byl mlodszy to pewnie bym pojechal. NIe powiem zdazalo mi sie mega zauroczyc laska z drugiego konca Polski i wydaje mi sie ze z wzajemnoscia ale to przerwalem bo jednak za daleko. Ciekawe co tam u niej slychac.
  • Odpowiedz
Z dedykacja dla wszystkich ktorzy uwazaja ze rynek matrymonialny sie w PL ostro spierdoIil i to wlasnie dlatego nie moga sobie nikoko znalezc a nie dlatego ze sie oceniaja na o wiele atrakcyjniejszych niz sa w rzeczywistosci i podbijaja tylko to topowych lasek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ile u was par przypada aby wyskoczyć na randke? U mnie tak na 100 par 50% odpisuje czyli 50 par, rozmowa klei się może z 5 osobami a do randki dochodzi zazwyczaj z jedną... To daje nam 1% z tych 100 par. Oczywiście randka może wyjść słabo więc na szansa na relację wynosi ułamek procenta. Troche nieefektywny ten tinder.

#tinder #pytanie #badoo #zwiazki #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serek_heterogenizowany: odpisuje zdecydowanie więcej (nieodpisujące to minimalna ilość), ale samych dobrych par jest niewiele. Duzo dupek okazuje sie ze mieszka daleko a zmatchowalo bo przyjeżdżały, wiec wtedy nawet nie chce mi sie do nich pisac.
Zwykle miałem go ustawiony na <=23. Tydzień temu włączyłem na leonardo (<=25)- znacznie wiecej dziewczyn pisze sama i nie same proponuja spotkania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: umiejętości społeczne się ćwiczy. Załóż Tindera i poznawaj ludzi. To żaden wstyd, prawie każdy mój znajomy czy znajoma byli tam choć chwilę. Z czasem będzie lepiej, to kwestia doświadczenia
  • Odpowiedz
Jedna ładna 18stka pisze mi tak o, po wymianie 3 zdań, ze sie nudzi po maturach i "jeśli masz czas to chętnie gdzieś wyskocze", ale w tinderowym wskazniku mieszka 75 km ode mnie, czyli w rzeczywistości pewnie gdiześ tak kolo 90. Jechalibyscie mimo to?

#tinder #badoo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chlopak_twojej_matki: trzy dni rozmowy maks. Jak już to dalej krutkie wiadomości do czasu spotkania. Już po jednej sesji spisania powinna mieć chęć na spotkanie. I nie ma co się obawiać dziewczynie pisać elo. Jak napisze bywaj to dobrze, oszdzedziła Ci czas. Jak powalczy o zmianę histori to wreszcie choć trochę się zaangażuje.
  • Odpowiedz
@Koscieey: bo się poczuła zbyt pewnie już, ja miałem podejście, że szukam dziewczyny do związku, ale chyba zmienie nastawienie, bo z każdym następnym spotkaniem dochodzę do wniosku, że 90% z nich nie ma do zaoferowania nic oprócz ładnej buźki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to, że pracują w korpo nie znaczy, że nie są patolą.. co to za myślenie xD sytuacja jasno pokazuje, że jest to związek patologczny jak i same zachowania są patologiczne.

Dodatkowo babka chciała go na dzieciaka złapać i zatrzymać przy sobie..
  • Odpowiedz