Wpis z mikrobloga

@Uddhx: raczej nieukształtowana, szara, nudna masa. Można ulepić co się chce pod warunkiem, że bedzie to szare i bez wyrazu.
Takie "basic girl" ratuje tylko to, że są ładne lub/i łatwe.
Dołączam się do opinii autora, że różowowłosa jest zdecydowanie bardziej ciekawa.
Co nie oznacza oczywiście, że lepsza na żonę czy partnerkę.
@voov100: @Ashurbanipal @Uddhx: Basic girl ma najczęściej to do siebie, że jest atrakcyjna ale tak nudna, nieciekawa i zwykle wydaje się być tępa, że choćbyś mocno chciał coś z niej ulepić, czymś ją zainteresować, nakłonić do zaangażowania to nie da rady.

Różowe jak tu ktoś napisał, są zwykle albo #!$%@? i pełne ekstremalnych lewackich poglądów albo są po przejściach. Zwykle dochodzi też piercing i tatuaże. Z tym intelektem też różnie
Przecież basic girl, która Ci sie podoba wizualnie to jest najlepszy wariant jaki może być. Już bo wykopki to zajmują się tysiacami rzeczy i mają wizję niczym Elon Musk. Basic girl to jest właśnie wyzwanie dla prawdziwego mezczyzny, bo może umodelować kobietę, popchnąć ją w jakimś kierunku, sprawić że bedzie na Ciebie zerkać z podziwem. A różowowłosa, wytatuowana lewaczka? No moze łatwiej o 3 dziury, ale to chyba tyle z zalet?
popchnąć ją w jakimś kierunku, sprawić że bedzie na Ciebie zerkać z podziwem


@Napoleoniusz: jak Ty mało wiesz o świecie. Swinia nigdy nie będzie patrzyc z podziwem i zrozumieniem. Nigdy nie zrozumie twojej drogi. Od czego zaczynałeś i w jak niesamowity sposób walczyłeś z problemami. Ona w ogóle zacznie Cię widzieć dopiero kiedy jeździsz M3. Bo choć od 10 lat masz ponad milion, ale skrupulatnie reinwestowales żeby iść na emeryturę po
@programista15cm: To olej to i łyknij lifepill - i jakos żyj. W sensie że swiat jest brzydki, zwierzęta są brzydkie - hemoglobina i takie tam. Chyba ze jestes na poziomie jakiegos Robespierra czy Lenina zeby swiat wywrocic, ale pewno tak nie jest.
@qeti: I to jest zajebiste. Bo mi by nie fiknal przy takiej. Ja np nienawidze pustych lalek i mnie #!$%@?ą, ale takie szmaciury z wyglądu (w sensie takie typowo dziwkarskie, imprezowe mordy) to dla mnie instant boner. Co zrobić.