@Kopytnik_1: typowe hipergamiczne polczysko, za 10 lat będzie na takim etapie, że będzie marzyć o tych gościach, którzy do niej obecnie piszą, czy to Polakach, czy Ukraińcach, ale wtedy będzie za późno, zostaną sami żule bez zębów chętni na związek

@dam2k01

150cm


Większości facetom to nie przeszkadza, a powinno, bo kobiety też przekazują swoje geny dalej.
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt:

Od dawna powtarzam, że mamy w Polsce ekstremalnie toksyczne dla mężczyzn połączenie społeczeństw wschodnich i zachodnich - tj. takie, które maksymalnie obciąża mężczyznę obowiązkami stawia przed nim bardzo duże wymagania. Zupełnie jakby panował twardy patriarchat, a mężczyzna był odpowiedzialny za utrzymanie i dobrobyt całej rodziny oraz posiadał pełną władzę. Prawo rodzinne jest napisane chyba w średniowieczu - jego zasadą jest chronić za wszelką cenę kobietę i dzieci, mężczyzna jest
  • Odpowiedz
@Geralt678: ja to usunąlem bo mnie już z-------------ć niby dostawałem lajki ale żadna się nie odpisywała poza grubymi babami. P------e chodzę na siłownię dbam o siebie nie mam nadwagi i mam otyłe baby wybierać z jednym udem jak dwa moje?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poradnika, który by mi pomógł w pewnej kwesti związanej z #badoo raczej nie ma, więc muszę tutaj prosić o jakąś poradę.


  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mlody_jeczmien: chłopie nawet jeszcze na 1 randce nie byłeś a już planujesz dlugi zwiazek, ślub i rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brutalna prawda jest taka,że ona dziennie dostaje kilka propozycji wyjścia i to,że się z Tobą umówiła o niczym nie świadczy więc sobie nie wkręcaj za dużo
Jak będzie okazja to idź na całość, może być tak ,że randka będzie naprawdę spoko ale za 2 dni
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Wydaje mi się, że zjada cię trochę overthinking więc wrzuć bardziej na luz. Jedno spotkanie może już dać całkiem dużo i nie ma co kombinować za bardzo przedtem, bo można się mocno rozczarować chociaż życzę ci by było tak jakbyś chciał.
  • Odpowiedz