@Vinizius to masz dziwne grono znajomych, ja nie pisze a spotykam się ze znajomymi którzy chcą czegoś więcej od partnerki niż tylko tego by była miła, obawiam się że utknąłes w jakiej bańce. Jak to się mówi, człowiek spragniony miłości pokocha i kamień ..
  • Odpowiedz
Zazdroszczę amerykańcom, dużo fajnych czekolad u nich. W Polsce same większość to Polki, niby fajne ale dostałem aż 5 lajków, ciekawe czy czekolady by lajkowały
#badoo #tinder #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zazdroszczę amerykańcom, dużo fajnych czekolad


@Vinizius: jezuu ja serio myślałem, że chodzi o wybór wyrobów cukierniczych - dopiero potem zerknąłem na tagi xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder #badoo #zwiazki #poznan

Pytanie na poważnie: która aplikacja będzie dla mnie lepsza: Tinder czy Badoo?
Lvl 42 here, mieszkam w dużym mieście, szukam pokrewnej duszy w wieku podobnym. Dzieciaki mi nie przeszkadzają (sam mam swoje), ważne dla mnie jest ogarnięcie życiowe i rigcz. Nie randkowałem od ponad 20 lat i tego typu aplikacje to dla mnie czarna magia. Przyjmę wszelkie konstruktywne rady.
PS.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: joggery są fajne jeżeli nie masz 40lat. Nie opowiadaj o swoich problemach i słabościach nawet jak będziesz dłużej i bliżej z jakąś laską, nawet jak tego nie pokazuje to są tak zaprogramowane że podświadomie będzie ją to odrzucało nawet jak nie pokaże po sobie. Od tego znajdź sobie dobrych ziomków ze swojego otoczenia, często będą mieć podobne i sobie razem ponarzekacie co pomaga. Nie bój się umawiać z kilkoma
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie nadajesz się do żadnych relacji z takim nastawieniem, ani do kumplowania, ani do kopulowania. Nie chcę pisać klasycznego "idź na terapię", ale generalnie sam powinieneś to już widzieć.
  • Odpowiedz
w nawiazaniu do wpisu @WielkiNos https://wykop.pl/wpis/74260939/bumble-to-aplikacja-randkowa-w-ktorej-pierwszy-kro

Pajacuj do kobiety 4/10 no juz pajacuj, zabawiaj ksiezniczke xD dzisiejszy rynek matrymonialny to komediodramat z przewagą dramatu.

#blackpill #zwiazki #badoo #tinder #bumble #tfwnogf #logikarozowychpaskow
@WielkiNos +101
Bumble to aplikacja randkową, w której pierwszy krok robią a inicjatywę przejmują kobiety. To teoria. W praktyce wygląda to tak:

#bumble #tinder #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
przegryw162cm - w nawiazaniu do wpisu @WielkiNos https://wykop.pl/wpis/74260939/bumbl...

źródło: czterynadziesiec

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw162cm: Bumble to sieczka. Nie dość, że mniej użyszkodników niż Tinder to jeszcze Juleczki muszą być jeszcze bardziej hipergamiczne. Przesunie w prawo takiego 6,5/10 185 cm, i co? I ma do niego pisać? PIERWSZA??? Do takiego śmiecia?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze mnie ciekawiło jak to jest z tymi drogimi furami i laskami. Niestety jestem z biedoty i wokół biedoty się obracam ale widzę u koleżanki na tinderze że sporo kolesi wrzuca na profil fotki przy swoich mustangach, amg, audicach itd. A przecież tyle takich drogich aut stoi dziś na ulicy i nikt się na to nie patrzy. Raz siedziałem w parku i naprzeciwko mnie stał taki ładny czarny
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: działa, laski ściagają majtki przez głowę byle by tylko dobrać się do faceta z MUSTANGIEM 2.3 Eco Boost xDDD Prestiżowe auto to to może było w 2000 roku i to poza stanami zjednoczonymi. U nich mustang to był taki passat u nas

Obecnie mustang w Polsce jest bardziej passatem niż passat. Wręcz wstyd mieć mustanga, bo to takie ułomne pokazanie, że chcesz się pokazać przed ludźmi, zaszpanować a w
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: to jest bardzo normalny tekst, nigdy więcej nie napisałem nic bardziej skomplikowanego a miałem mnóstwo randek z tindera. Jeżeli się lasce podobasz to odpisze a jak się nie podobasz to nie ważne co tam wymyślisz to i tak nie odpisze
  • Odpowiedz
Przykład ładniej dziewczyny z którą byłem w krótkim situationship. Miała w opisie "lubię pizze neapolitańska", moja pierwsza wiadomość "siema, to idziemy na tą pizze?". W ciągu 5 wiadomości umówiliśmy się na drugi dzień na pizze, nie pisaliśmy praktycznie nic więc było dużo tematów do rozmowy na randce, 3 randki w ciągu tygodnia i na 3 bolcowanie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nic dziwnego ale z tego co słyszałem aplikacja ma pewną zaletę - jeśli kobieta nie napisze przez 24h to para się kasuje. Dzięki temu zbieranie bezsensownych par jest trochę trudniejsze.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: niechady szliby że sznurem na gałęzie jakby zobaczyli, że chady powyżej 8,9/10 sami są atakowani propozycjami onsów od top loch na tinderze (i nie tylko). I niestety muszą się wspomagać poradnikami, żeby jakoś się udało trafić ślepej kurze ziarno
  • Odpowiedz