#tinder #badoo #randkujzwykopem

Jest sobie taka mało popularna apka randkowa Jaumo, ale nie o tym. Jej zaletą jest to, że np. można podejrzeć, w jakim wieku szuka się partnera. I następuje tam brutalne agepill, ale także dla facetów. Mówi się, że ściana dotyka kobiety - owszem, pewnie tak, ale facetów też! Większość lasek tam ma wpisane widełki wskazujące, że poszukują osób w swoim wieku. Tak więc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qeti: #agepill To brutalna piguła żadne Redpilowe p---------e nie wmówi mi że 30 latek pekluje 20 lvl, kobiety szukają maks starszego gościa o 5 lat. Jak jesteś brzydki masz zakola wyglądasz staro to zapomnij o peklowaniu 19 lvl. Owszem zdarza się że gość 30 lvl pekluje Młodsze ale to najpewniej chad lub laska ma bordera. Sam mam 27 lvl i jestem za stary na 18 lvl. Nie wiem
  • Odpowiedz
@Nanari: Wiesz, czasem z nudów przeglądam tag i po ostatniej akcji z Braunem zauważyłem, że każdy wykopek narzekający "jakie to te baby nie są złe" okazał się konfiarzem z IQ znacznie poniżej średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, wklejali tego typa nawet na tag z tinderem w charakterze chada. Aż szkoda ryja strzępić.
Doprawdy szokujące, że żadna nie chciała takiego porządnego chłopa, który popiera traktowanie świeczek
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam coś takiego, że odkładam w czasie poszukiwanie partnerki. Uświadomiłem sobie, bo wczesniej podświadomie to robiłem, że chcę sobie stworzyć najpierw środowisko w którym mam ustabilizowaną karierę, środowisko domowe i dużo czasu wolnego, a potem dopiero myśleć o związku. Uświadomiłem sobie że trochę absurdalnie do tego podchodzę.

Zakładałem że nie ma co gadać o jakimś związku gdy mieszkam w wynajmowanej kawalerce, ale już kupiłem 3-pokojowe mieszkanie. Jednak sam fakt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): Chłopie po cholere piszesz elaborat z którego nic nie wynika?
Dziś posiadanie mieszkania, auta , niezależności finansowej to nic wielkiego
Na tinderze są setkich jak ty i kobiety sobie mogą wybierać do wyboru do koloru
W skrocie: facet dziś nic nie znaczy na rynku matrymonialnym
  • Odpowiedz
Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym-ze-chlopak-chcial-by-dziewczyna-dok wkleje jeden ze zrzutow ekranu. Oczywiscie klasycznie kobieta myli przyczyne ze skutkiem. Te badania, ze mezowie sa bogatsi niz single nie wynikaja z tego, ze dzis jestes biedny, jutro sie zenisz i BACH - dostajesz podwyzke pensji o 200% tylko, ze bogaci faceci sa czesciej wybierani przez kobiety na mezow. Swoja droga strasznie sie usmialem, gdy napisala, ze kobieta samym byciem w zwiazku zwieksza jakosc zycia faceta
przegryw162cm - Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym...

źródło: xd

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tinder #badoo #randkujzwykopem

wiecie, jaki mam problem? Ano taki, że chyba mam nie za ładny głos. Może się to wydawać dziwne, ale chyba dla lasek to bardzo ważne. One są słuchowcami, a faceci wzrokowcami. Kiedyś wysłałem głosówkę lasce i się nie odezwała. :P
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś sposób na tańszą opłate za badoo premium? Moze cos z uzyciem VPN?
Bez przesady zeby płacic 25zł, za tydzien, a od czasu do czasu dobrze by bylo sprawdzić co jest pod lajkami

#badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@mordechaj75 Idź się leczyć. Udostępnianie takich filmików jest poniżej jakiegokolwiek poziomu (i pozyskaleś je nielegalnie).

Żyj swoim życiem, i tyle.
  • Odpowiedz
Niektóre przegrywy przełamują wychodzenie do ludzi i


@mirko_anonim: Tylko ogromną różnicą jest wychodzenie do ludzi a przebywanie z ludźmi. Jak wychodzisz do kina czy knajpy sam, albo jedziesz sam na wakacje to też wychodzisz do ludzi. Ale z nimi nie masz interakcji żadnych, oni są jak NPC.

Przynajmniej wychodząc DO LUDZI się pozbędziesz fobii społecznej, ale no znajomych czy laski raczej tak nie zdobędziesz :P
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No akurat jakieś zjazdy hobbysytczne jak drift to i tak większość chłopy są, więc musisz z nimi rywalizować o laski, które i tak w większości są tam zajęte- bo to chłopak je wyciągnął. Test wzrostu, ryja i dynaminy. Z mentalcela można wyjść, ale jak wygląd się zgadza- a i tak kosztuje to wiele pracy- na prawdę ciężkiej i długiej pracy.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy takie dziewczyny z bogatych postępwych rodzin, które skończyły jakąś szkołę dwujęzyczną, miały same piątki, skończyły studia z wyróżnieniem na dyplomie, które nie zajmowały się chlaniem tylko czegoś się nauczyły, zdobywały stypendia, zajmowały się wolontariatem, ale koniec końców i tak mogą robić co im się podoba bo dostały od starych duże mieszkanie i nie mają problemów z utrzymaniem się, to dobry materiał na partnerkę?

Nie mówię o pustakach, tylko

Czy to dobry kierunek

  • tak 59.5% (69)
  • nie 40.5% (47)

Oddanych głosów: 116

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim osobiście nie mam za dobrego zdania o osobach z bogatych domów bo Ci często nie wiaza się ani nie zadaja z osobami o niższym statusie (to zarówno faceci jak i kobiety) i osoby mniej majętne albo takie co wywodzą się z domów biedniejszych potrafią traktować jak te dzieci czy zwierzątka z wolontariatów. W sensie że Ci współczują i mogą chcieć pomóc ale nie widzą Cię jako równorzędną istotę ludzką co
  • Odpowiedz