Czy jest ktoś z okolic #rzeszow i ma jakieś informacje na temat komisu PHU AUTOMIX Marzena Wójcik?
Szukam auta, a właśnie te odpowiada mojemu widzimisie xD, i znalazłem dość ciekawą ofertę, ale cykam sie, bo trochę cena mi podpada. Mianowicie chodzi o te ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-benzyna-1-4-ID6yRcLn.html#c88eae527d
#pytanie #auto #samochody #otomoto
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrtrampek: no ja rozumiem, że biedny, ale 23k na auto masz, ja bym wybrał inny model samochodu, nawet jakiegoś Opla czy Skodę, ale z wyposażeniem w środku. Półskóry, radio z BT, elektrykę.
  • Odpowiedz
WItam Mirków
Czy wymieniacie w swoich autach płyn hamulcowy?
Przyszedł czas na pierwsza wymianę oleju po standardowej wymianie wszystkiego po zakupie. Zastanawiam się czy warto po półtora roku wymienić tez płyn hamulcowy.
Jak myślicie?
#auto #samochody #warsztat
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę kupić samochód i w zasadzie mam już upatrzony konkretny egzemplarz. Oczywiście chciałbym kupić jak najtaniej, ale szczerze mówiąc nigdy nie kupowałem czegoś lepszego niż powiedzmy 5000 zł, czyli w cenach, gdzie się nie wybrzydza tylko bierze co jest.

Pytanie: Jak w ogóle prowadzić takie negocjacje, jakich argumentów użyć? Szukać mankamentów (szczerze mówiąc, w tej konkretnej sztuce niewiele ich jest, a mówię to na podstawie obserwacji nie tylko swoich, ale i dwójki lepiej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haes82: do 10 000 raczej bez problemu zejdzie, ta końcówka kwoty zazwyczaj jest właśnie ,,do negocjacji". Zawsze możesz go zaskoczyć,skoro chcesz kupić auto to mówisz wprost i na temat,że proponujesz od ręki np. 9 500 (myślę,że z 10 900 to już max co mozna próbować wynegocjować rozsądnie co by się Janusz biznesu nie wkurzył ) i od razu gotówka do ręki i spisujecie umowę :)
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: @motorade: @erysipelothrix: poszło bez problemu - wystrarczyło twarde "10 000 i ani grosza więcej", chociaż zapewne bardzo pomogło uświadomienie (mimochodem, jeszcze w trakcie oglądania, przed jazdą próbną i jakimikolwiek negocjacjami), że mi nie zależy na tym (ani żadnym innym) samochodzie, bo mam czym jeździć i mam dobre kilka miesięcy na ewentualną zmianę samochodu.
  • Odpowiedz
@przemek1881: wg mnie lepszy jest trochę mniejszy kąt, bo mniej zniekształca obraz. Viofo niby mniej awaryjna (chociaż ja mam Viofo A119 i od nowości była nieostra po lewej stronie. Musiałem samemu ręcznie wyostrzyć i jest OK), ale droższa. Inna sprawa, że miałem GT300W, który jest klonem LS300W, tak samo jak G1W-CB i także musiałem ręcznie wyostrzyć obiektyw. Jakbyś nie wiedział jak wyostrzyć, to ci napiszę.
Ja bym brał jednak G1W-CB,
  • Odpowiedz
Cześć Mircy I Mircowie, jak również Węgierki.

Powoli, małymi kroczkami chciałbym zdecydować się na kupno pojazdu - samochodu. Nie będzie to pierwsze auto, nie mam 18stu lat, nie jestem debilem na drodze, zarabiam regularne pieniądze, dysponuję też autem służbowym, z którego mogę korzystać do celów prywatnych. Biorąc pod uwagę powyższe - darujcie proszę sobie odpowiedzi typu naucz się najpierw jeździć pandą. Z drugiej też strony nie jestem prezesem żadnego korpo, więc proszę również
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nagor: kulega od Fiesty wcześniej miał właśnie Clio RS (używkę, anglik po przekładce). Był mega zadowolony, raz rozwalił skrzynię na zabawach na lotnisku. Pewnie jeździłby renatką dalej, gdyby się nie rozbił.
  • Odpowiedz
#samochod #motoryzacja #auto
Co jest ciekawszym towarem (~5lat), Volvo S40 czy Honda Civic IX?
Kosztują podobnie, oba benzynka około 150KM, wyposażenie podobne jakość wykończenia również wysoka po obu stronach. Finezja po stronie Hondy, klasyczne kształty Volvo.
bizn - #samochod #motoryzacja #auto 
Co jest ciekawszym towarem (~5lat), Volvo S40 c...

źródło: comment_YmsiXmWjtQ5XDhBse1k8K4UlivB9FkLN.jpg

Pobierz

Volvo S40 czy Honda Civic?

  • Volvo 73.3% (44)
  • Honda 26.7% (16)

Oddanych głosów: 60

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jakie autko "dostawcze" najlepiej kupić, które są najmniej awaryjne, po zakupie którego nie zbankrutuję? Mam obecnie transita czy coś lepszego niż Ford kupię? Celuję w jakieś 10 letnie autko, powiedzmy, że interesuje mnie przedział 2005-2008, jakiego producenta z tego przedziału rocznikowego unikać i dlaczego a jakiego polecacie z czystym sumieniem?
#samochody #auto #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #auto #mazda
Mirki,
Potrzebuje pomocy.
Dwa razy w przeciągu tygodnia, jak odpalam auto z rana przy maksymalnym skręcie kół (w lewą stronę) przez moment szarpie i stuka w przednim kole(kołach?). Tak jakby coś tam wadziło. Potem jest spokój przez cały dzień (nawet przy maksymalnym skręcie).
Dwa razy jak wyszedłem z auta po tym szarpaniu to znalazłem takie części jak w obrazku. Nie jestem przekonany czy to moje, ale
DodatnieUjemny - #motoryzacja #auto #mazda
Mirki,
Potrzebuje pomocy.
Dwa razy w pr...

źródło: comment_DWoctYdgZrO4p3G1nmAcjzAZ5L47KHSt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DodatnieUjemny: to mogą być spinki nadkoli lub jakichś osłon, czy nawet zderzaka; ale takie charakterystyczne chrobotanie przy powolnym ruszaniu na skręconych kołach też może wskazywać na uszkodzony przegub półosi
  • Odpowiedz
#samochody #ford #focus #auto #autozwykopem

Siema Mirki, słuchajcie chciałem zapytać o forda focusa w sedanie rok 2003-2008 ktoś obiegany w temacie jest ? Pytam bo brat się uparł na takie auto, i nawet nie ma zamiaru myśleć o innym, więc jeżeli już to jakie tam wgl silniki są w porządku ? Nie mam nic wspólnego z fordem nigdy nie miałem, a ten
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukdjy: jeżdżę od ponad roku Focusem MK2 FL z '08, właśnie z silnikiem 1.6B i w sumie nie mogę złego słowa powiedzieć. Zrobiłem około 30 000 km co skłoniło mnie do założenia instalacji gazowej - jutro odbieram ( ͜͡ʖ ͡€) poza rozrządem, olejem, filtrami, hamulcami itp. nie robiłem w sumie nic. Raz mnie zaskoczył z wariowaniem deski rozdzielczej, ale okazało się iż są to zimne luty
  • Odpowiedz
Mirki szukam samochodu nowszego niż 2003 rocznik do 20 - 23 tys. zł. Interesują mnie sedany, hatchbacki i kombi w stylu Audi A4 B6, Passata B5 FL, B6, Volvo S40 II, V50, Octavii I i II, Superb I. Który z wyżej wymienionych jest dobrą opcją? Ewentualnie co możecie zaproponować?

#pytanie #auto #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiberian_hufky: volvo ma zamienniki bo jest na plycie mondeo, wiec w sumie kwestia tego ktore ci sie bardziej podoba, spelnia twoje oczekiwania, w volvo masz fajne silniki 5 cylindrowe, dzwiek, moc, wszystko jest do tego dobrze znosza gaz ale to juz kwestia dodatkowych kosztow, ogolnie polecam
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni co tam się w ogóle dzieje i kto ma pierwszeństwo?
Jedziesz sobie drogą, masz skręt w prawo. Jesteś na pasie do tego skrętu a nagle ni stąd, ni zowąd pojawia się druga trasa, która niemalże RÓWNOLEGLE zaczyna lecieć z Twoją. Kto ma się zatrzymać a kto jechać?
Jechałem raz z jednej strony, raz z drugiej. Kurde, żadnych znaków. A to nawet nie skrzyżowanie bo te ulice idą w tym samym kierunku
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: Droga idąca od dołu (od Dywizjonu 303, a dokładnie od Włodarczyka) ma znak ustąp pierwszeństwa. Jedynie co to ktoś olał znak droga z pierwszeństwem zjeżdżając z Andersa. Jeżdżę tamtędy niemal codziennie i ci z dołu wiedzą, że mają ustąpić. Reszta od Andersa prawie zawsze jedzie bez zastanowienia (może widzą znak ustąp dla drogi obok).
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni skąd mam wiedzieć, że znajduje się na drodze z pierwszeństwem?

Weźmy sobie np. to skrzyżowanie:
https://www.google.pl/maps/@50.0839937,20.0007142,3a,78.9y,26.84h,84.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1slwXEJDnYVYCglhjzFnx0KQ!2e0!7i13312!8i6656

Oglądane dokładnie z tej perspektywy. Jedziesz sobie, jedziesz, ŻADNYCH znaków po drodze o pierwszeństwie, absolutnie nic. A ta droga jest z pierwszeństwem. Wszyscy tak jadą. Skad mamy to wiedzieć?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach