Znam jednego mirka chyba z 50kg wagi a mimo wszystko juz pracuje 6 lat tam, jakies deski tie, on sam tez uwaza ze tylko miernoty narzekaja wszyscy inni pracuja i jakos leci, z cala pewnoscia lepsze to jak repak, freshpack, albo cranswick czy jak tam to sie pisze
  • Odpowiedz
Nonsuch House na Moście Londyńskim. Ponoć z całości wykonany z drewna prefabrykowanego w Holandii. Zostanie zburzony w 1757.

Przy okazji przez taki most w nowym Thiefie się przedzieramy po rewolucji. Nie będę tutaj bronił nowej odsłony legendarnej serii, ale powiem tyle, że jest wiele nawiązań do historii Londynu; Skorumpowany Thief-Taker General to Jonathan Wild, Architekt to Sir Christopher Wren. Największym rozczarowaniem serii były małe i niezbyt bizantyjskie poziomy (oprócz domu Architekta i
myrmekochoria - Nonsuch House na Moście Londyńskim. Ponoć z całości wykonany z drewna...

źródło: comment_1595493571bTqR6Xc6Vka87AOrcqCvUS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak najlepiej przelać wypłatę z Anglii która dostaje na konto revoult, a chce przelewać do Polski na konto mbanku da się przewalutować od razu na koncie revoult żeby nie pobrał mi mBank za przewalutowanie? Mam otwarte dwa konta jedno dla zł drugie dla funtów

#uk #anglia #revolut #mbank
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zozol1950: tak, da się przewalutować na revolucie, nawet dużo lepiej niż w banku. Tylko od sierpnia będzie limit na przewalutowanie bez prowizji, £1k na miesiąc, powyżej 0.5%.
Złotówki normalnie przelewasz na polskie konto podając IBAN i BIC. Od sierpnia będzie limit bezpłatnych przelewów SWIFTem, 1 na miesiąc.
  • Odpowiedz
Cześć, wraz z kolegą szukam pracy na czas wakacji.
Nie pije, nie palę. Chcę przywieźć jak najwięcej pieniędzy na kolejny rok studiów.
W zeszłym roku pracowałem w Anglii na produkcji. W tym niestety nie uda mi się wrócić to tej pracy.

W jaki sposób szukać pracy przez agencję? Na co zwracać uwagę?
Widziałem, że agencja otto i E&A są często polecane. Macie swoje opinie na ich temat?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@xyzak: Oczywiscie kazde biuro nieruchomosci bedzie sie bilo o takiego klienta, zeby mu wynajac kawalerke na dwa miesiace. Nie wspominam o wymaganiach jakie trzeba spelniac, zeby legalnie wynajac mieszkanie w NL.
  • Odpowiedz
@Lethorn: Ja czekałem parę lat temu 1.5 miesiąca w okresie wakacyjnym a spotkanie umówiłem miesiąc przed wyjazdem. Teraz może być różnie ale te 5 miesięcy wydaje się przesadzone. Znajomy w 2019 czekał 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@shelby0153: Po prostu znalazłem pokój przed wyjazdem, zadzwoniłem powiedziałem że jestem w UK podałem adres i podałem polski numer. Miesiąc później byłem już w UK a na spotkanie musiałem czekać 3-4 dni i po 1.5 miesiąca miałem NIN
  • Odpowiedz