@zgarnijpremie: Rozwój nowych technologii związanych z obrotem gotówki niesie ze sobą wiele korzyści, ale również i nowych zagrożeń. Warto zebrać najnowsze metody pracy oszustów, posegregować je i przestawić w sposób łatwy i przejrzysty, tak by jak najwięcej z nas było świadomych, aktualnych zagrożeń w świecie finansów.
  • Odpowiedz
Jakich treści chciałbyś/chciałabyś więcej na naszym profilu?


@zgarnijpremie: Więcej różnorodności. Rozumiem, że wasz opus magnum to wszystko związane z bankowością, ale może warto rozszerzyć to o operatorów komórkowych. Jest ich dużo i też potrafią dawać świetne promocje, co przyczynia się do oszczędzania. Dobrym przykładem jest obecna promocja NJU mobile, 3 miesiące za darmo.

https://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer-do-nju
  • Odpowiedz
Udział sprzedaży przez internet w sprzedaży detalicznej (w cenach bieżących) wyniósł w grudniu w Polsce 9,4 proc. wobec 11,7 proc. w poprzednim miesiącu - podał Główny Urząd Statystyczny.

Tak, swiateczny grudzień był słabszy od listopadowego xD
Ciekawe co na to #allegro
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82 to nawet nie jest dziwne, jak zaczynasz kampanię reklamową w październiku i od października wszędzie już n--------ą reklamami żeby kupować
To się ludzie wypstrykuja z kasy szybciej
  • Odpowiedz
@widmo82: zobaczymy ten rok, nie ma znaczenie co było tylko co będzie. W tym roku podwyżki minimalnej, budżetówka 800+ itd to konsumpcja i sprzedaż detaliczna powinna znacząco się poprawić. Mocny złoty powinien dodatkowo pomóc spółką sciągającym towar z chin i sprzedającym w PL.
  • Odpowiedz
Ostatnio wysłałem 2 paczki przez przesyłkę olx i dziś obaj kupujący odebrali je i zostałem oszukany. W pierwszej wysłałem jedną gre za 20 złotych i kupujący stwierdził że wysłałem mu puste pudełko dvd bez płyty, instrukcji czy okładki.
W drugiej paczce również wysłałem 8 gier tyle, że na ps 4 i cena paczki wyniosła 500 zł i również kupujący stwierdził, że wysłałem puste pudełka czarne pudełka bez niczego.
Jak mam udowodnić olxowi,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilek123 To tak nie działa na olxie, kupujący ma udowodnić że został oszukany a nie na odwrót. Dlatego zawsze nagrywam unboxing paczki. Jeśli nie nagrali to niech się gonią
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1344
Jestem na OLX od ponad dekady, ale z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem, ktoś miał podobne doświadczenia?


@HaPe: tak, generalnie wystarczy odpisać: "Taniej nie sprzedam", ale jak widać na załączonym obrazku, po prostu jesteś chamem i bucem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba zostałem wyruchany na podróbki perfum Dior Sauvage Elixir. Oczywiście napisałem do sprzedawcy i będę wyjaśniał sprawę, a w międzyczasie chce się podzielić z Wami tą sytuacją. Perfumy kupione na allegro od firmy, gdzie normalnie dostałem paragon, a sprzedawca chyba dość znany bo ma status super-sprzedawcy i 2,5 tysiąca ocen z czego 99% pozytywnych. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy(a bardziej w nos) to zupełnie inny zapach. Co do wyglądu, to
oski22 - Chyba zostałem wyruchany na podróbki perfum Dior Sauvage Elixir. Oczywiście ...

źródło: 1 porównianie

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oski22 Różnica dla zwykłego użytkownika perfum pewnie nie do wychwycenia ale tak, widać dużo detali odbiegających od oryginału. Dla mnie nie do udowodnienia sprzedawcy że podróba. Dlatego wolę stacjonarne i niszowe perfumerie.
  • Odpowiedz
Jak ktoś mi zapłaci za przedmiot przez "allegro pay", to mogę sobie te pieniądze wypłacić normalnie na konto bankowe, które mam przypisane do konta allegro, czy muszę zakładać jakieś kolejne konta (allegro PAY), żeby w ogóle móc to wypłacić?
#allegrolokalnie
#allegro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@101101101 To tak nie działa. Kupujący podpisuje umowę z allegro na pożyczkę która nie ma procent na 1 lub dwie raty. Większa ilość rat już jest oprocentowana. Allegro po twojej historii zakopow przyznaje Ci jakąś kwotę którą możesz wykorzystać.
  • Odpowiedz
#allegro to teraz zależy od sprzedawcy dostarczanie w sobotę? Zamówiłem dwie paczki paczkomatem #inpost z smartem i jedna miała napisane dostawa w poniedziałek druga w sobotę, faktycznie jedna będzie dzisiaj a druga leży w magazynie ( ͠° °). Kiedyś tak było że i tak wszystkie z Allegro Smart były w sobotę na miejscu…
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

Licytowałem sobie na allegro lokalnie przedmiot. Znalazłem ofertę dziś i wydawało mi się, że aukcja ma się skończyć za 4h. Nawet dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem sekundnik który się zmieniał przy odświeżaniu, odliczający czas do końca.

Wchodzę teraz zobaczyć jak tam sytuacja, a tam koniec aukcji za 4dni.

Można
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem jakimś allegrowiczem zawodowym, ale czy coś przypadkiem nie s---------o w wyszukiwarce allegro? Wpisuje w wyszukiwaniu dokładnie to co jest w ofercie produktu w tym przypadku nazwę opon i wyskakują mi 3 oferty? a dokładnie taki sam tytuł ma inna aukcja która mi sie nie pojawia? To samo ostatnio miałem z maszynkami do golenia.

#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, kupiłem na allegro rzecz, przesyłka pocztą do żabki. Paczka do żabki dotarła wczoraj o 15, ale do dziś nie dostałem smsem kodu odbioru. Zadzwoniłem na infolinię poczty, pani przyjęła zgłoszenie, kazała czekać, a kodu jak nie było tak nie ma. Paczka leży prawie od doby w żabce, a nie mam jej jak odebrać.
I teraz pytanie: Wydadzą mi taką paczkę w żabce bez kodu? Mam numer paczki, info w smsie,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziubsterpl: Ale co z tego czy wyplacisz na konto bankowe, na revo, krypto czy uj tam sobie wymyslisz. Vinted poinformuje skarbowke sam fakt sprzedazy z kwotami. Chyba nie myslisz, ze po raporcie ktoś wejdzie ci ze skarbowki na konto i zobaczy ze nie ma wpływu to elo i pora na csa. Skarbowki nie interesuje co ty z tymi pieniędzmi zrobisz i gdzie je ukryjesz. Oni potrzebują tylko znac kwoty sprzedazy
  • Odpowiedz
Mirki, do dnia Babci i Dziadka już niedługo. Ostatnia chwila, żeby paczka doszła do Was lub bezpośrednio do dziadków.

Jak ktoś szuka inspiracji to zapraszam po gotowe zestawy z miodkami, czekoladkami i herbatami. Mamy też konto na #allegro jak ktoś woli :)

Link do strony w komentarzu

#pomysl #dzianbabci #dziendziadka #prezent #swieta #herbata #inspiracje #pytanie
defragmentacja - Mirki, do dnia Babci i Dziadka już niedługo. Ostatnia chwila, żeby p...

źródło: faworyt-ciekawe-3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach