Wpis z mikrobloga

#allegro
Czy wam też się zmienił wygląd listy ofert? Wchodzę i dzisiaj mam automatyczne zgrupowanie i brak możliwości rozdzielenia... znowu nas uszczęśliwili na siłę czy padłem ofiarą losowania do #!$%@? testów?

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-rozdzieli%C4%87-zgrupowane-oferty/td-p/368887

Ta funkcjonalność jest bardzo upośledzona i o ile w pewnych, bardzo ograniczonych, przypadkach jest pomocna, to w ogólności działa tragicznie. Jeśli miałbym możliwość zrezygnowania z niej całkowicie, to te "ograniczone przypadki" w których jej używam, z chęcią bym przecierpiał...
  • 7
  • Odpowiedz
@pietryna123: Jest tragedia - też mi tak wyświetla oferty. Absolutnie nie można teraz porównać produktów w jakiś sensowny sposób....

EDIT: Ale żeby było śmieszniej - na edge wszystko działa normalnie...., tylko na chrome nie ma możliwości rozdzielenia ofert.
  • Odpowiedz
@pietryna123: @Nazirek testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a obecny stan jest wynikiem testu, który potrwa do 30 kwietnia. Nie ma możliwości wypisania się z testu, ale widok wyników wyszukiwania może zmienić się po wyczyszczeniu danych przeglądania oraz plików cookie. Możecie również zmienić przeglądarkę.
  • Odpowiedz
@allegro_pl: Hej allegro, dzięki za odpowiedź. Niemniej jednak poleciłbym ponownie rozważyć zasadność takich przymusowych testów, bo mnie przeogromnie zniechęciły do waszego serwisu. A już sam fakt, że pozbawiono mnie możliwości bezpośredniej filtracji produktów po popularności (teraz nie widzę ile osób kupiło produkt, tylko widzę jaki i dopiero mogę sobie "obejrzeć" jego oferty) po prostu powoduje, że platforma staje się mało konkurencyjna i monopolistyczna.
  • Odpowiedz
@pietryna123: chcemy przede wszystkim sprawdzić jak klienci zachowają się w sytuacjach, gdy domyślnie wyświetlimy im listę produktów. Zobaczymy, co pokaże wynik tego testu. Jeszcze nic nie jest przesądzone :)
  • Odpowiedz
@komandor55: na ten moment nie ma możliwości wypisania się z testu, ale widok wyników wyszukiwania może zmienić się po wyczyszczeniu danych przeglądania oraz plików cookie. Możecie również zmienić przeglądarkę. Pozdrawiamy :)
  • Odpowiedz